0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Yeni Mahalle'de 80 m2 Asma Katlı Dükkan

Bankadan 80m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17809
Metre Kare:
80m2
Ada:
279
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
B Blok-28
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahalle, Şahkulubey Cad. mevkii, 514. sokak, Bina No:2 B Blok 62D (dükkan) Kızıltepe/Mardin

Uzman Görüşü

Taşınmazın Şahkulubey Caddesi üzerinde olması, ilçe merkezinde konumlanması, ulaşım imkanlarının iyi durumda olması, çevresindeki konut+ticaret fonksiyonlu kullanım alanlarının gelişmiş olması, vitrin alanının yüksek olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 28 bağımsız bölüm numaralı dükkan, projesinde ve mahallinde ana gayrimenkulün zemin katında bina girişe göre, sol kolda köşede yer almaktadır. Ana gayrimenkule 506. sokaktan bakıldığında soldan 1. dükkandır. 28 nolu gayrimenkul projesine göre, zemin kat ve asma kat olmak üzere 2 hacimden oluşmakta olup zemin kat 40 m2 + asma kat 40 m2 olmak üzere toplam kapalı alanı brüt 80 m2'dir. Taşınmazın zemin katın tüm zemini ve merdiven basamaklarının seramik kaplama yapılmış olup duvar ve tavan sade boyalıdır. Vitrin cephesinde hem asma katta hem de zemin katta pvc mamülden camekan yapıldığı dış kısmada Izgara kepenk takıldığı tespit edilmiştir. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın tapu vasfı asma katlı dükkandır.

Taşınmazın bulunduğu binanın bodrum katında ortak depo, sığınak ve kazak dairesi bulunmaktadır. Her blokta asansör bulunmakta olup, merdiven hol ve basamakları mermer, merdiven duvarlarının 1,5 mt ye kadar seramik, tavana kadar ise ince siva üzeri boyalı olup, merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Ana taşınmazın dış cephesi dış cephe boyalı olup doğramaları pvc mamulden yapılmıştır. A Blok girişi zemin kat doğu cepheden, B Blok girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu bölgede 3-6 katli binalar yer almaktadır. Taşınmaz Şahkulubey Caddesi üstünde konumlu olduğundan dolayı ulaşım imkanları iyi durumdadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.