1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Kızıltepe Yeni Mahallede 50 m2 Büro

Bankadan 50m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13644
Metre Kare 50m2
Ada 312
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 40
Bulunduğu Kat 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:1 H. Şeyhmusoğulları Apt. Kat: 5 D:40 KIZILTEPE/ MARDİN

Açıklama

Özellikler: 40 bağımsız bölüm numaralı büro, binaya kuzey giriş yönünden bakıldığında 6.katta ön tarafta olup kuzey cephelidir. Büro projesine göre; 1 oda, mutfak, lavabo-wc hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 50 m2 alana sahiptir. Taşınmaz; banka bilgisi dahilinde dışarıdan yapılan tespitlere göre incelenmiştir. Taşınmazın içerisi görülemediği için, iç bölüm özellikleri ile projesine uygunluğu tespit edilememiştir. Dışarıdan yapılan gözlemlere göre taşınmazın hacmi içinde balkon hacmi oluşturulmuştur. Taşınmazın içerisine girilemediği için büro içerisinde kullanılan malzeme ve işçilikler vasat kabul edilmiştir. 

Büronun içerisinde bulunduğu bina; 312 ada 4 parsel 583,41 m2 yüz ölçüme sahip arsa üzerinde betonarme karkas yapı türünde tek blok şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul onaylı mimari projeye göre 2 bodrum + zemin + asma + 7 normal kat şeklinde planlanmış iken mahallinde yapılan incelemede bodrum + zemin + asma + 7 normal kat şeklinde inşa edildiği tespit edilmiştir. Binanın girişi iki ayrı yerden sağlanmaktadır. 1.bina girişi zemin kat seviyesinden doğu cepheden, 2.bina girişi zemin kat seviyesinden kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi yalıtımsız olup küçük mozaik taşlarla süslüdür. Giriş kapıları sürgülü demir doğrama, sahanlık ve merdivenler fayans kaplama ve duvarlar 1 m yüksekliğe kadar fayans kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum malzemeden imal edilmiştir. Mimari projesine göre binanın; 2.bodrum katta sığınak,1. bodrum katta 98-...-115 no.lu dükkanlar, zemin katta 64-...-97 no.lu dükkanlar, asma katta 64-...-77 no.lu ve 83-...-86 no.lu dükkanların asma kat eki ve normal katlarda her katta 9 adet büro olmak üzere toplam 115 bağımsız bölümden oluşmaktadır. (mahallinde yapılan incelemede 2.bodrum katın inşa edilmediği tespit edilmiştir.) Bina asansörlü olup kalorifersizdir. Otoparkı bulunmamaktadır. Çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Ulaşım: Yeni Mahallesi Atatürk Bulvarı, No:1 H. Şeyhmusoğulları Aprt. Kat: 5 D:40 KIZILTEPE/ MARDİN posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; şehrin ana arterlerinden olan Şanlıurfa Caddesi ile Atatürk Bulvarının kesiştiği kavşaktan Atatürk Bulvarına dönülür.Atatürk Bulvarı üzerinde yolun sol tarafında köşe başında konumlanmış Şeyhmusoğulları Aprt. 5.katında konumludur. Taşınmaz şehir merkezinde konumlu olup yanında benzer nitelikte birçok bina yer almaktadır.Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte yapılaşmalar ve orta ve küçük ölçekteki iş yerleri yer almaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile özel araçlarla sağlanmaktadır. Genel itibari ile 7-8 katlı apartman tarzı, yer yer giriş katları dükkan diğer katları mesken nitelikli yapılar çoğunluktadır. Bölge konut+ticari fonksiyonlu gelişme göstermekte olup söz konusu bölgede alt-üst yapıda kısmen eksiklikler bulunmaktadır. 

Not: 11.09.2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.