Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Tepebaşı'nda 152 m2 Asma Katlı Dükkan (305409)

Bankadan 152m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20089
Metre Kare:
152m2
Ada:
113
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Kiracı
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
24
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tepebaşı Mahallesi, 846 sokak, No: 5H Kızıltepe / Mardin

Açıklama

Özellikler : Taşınmaz Mardin ili Kızıltepe İlçesi Tepebaşı mahallesi 113 ada 7 parselde yer almaktadır.  Gayrimenkul 24 bağımsız bolum numaralı asma katli dükkândır. 24bb nolu 'ASMA KATLI DÜKKAN' vasıflı  binanın zemin, asma ve bodrum katında yer almakta olup zemin kat brüt yaklaşık 40 m2., asma kat brüt yaklaşık 30 m2 ve bodrum kan brüt yaklaşık 82 m2 alanlıdır. Toplamda brüt 152 m2 net 130 m2'dir. Bina girişine göre zemin katta sağdan 1. sırada yer almaktadır.  Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Konum olarak ; Şehir merkezinde konumlu olup yanında benzer nitelikte binalar yer almaktadır Ulaşım toplu taşıma araçları ile özel araçlarla sağlanmaktadır 


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.