Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Tepebaş Mahallesi'nde İskanlı 170 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15285
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
103
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
30/11/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tepebaşı Mahallesi, 650 sok. No:5 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

Şehir merkezinde, yapı kullanma izin belgeli yeni binada, brüt 170 m² ilaveten 26m2 teraslı dört cepheli daire; şehir merkezinde yer alması, yeni binada konumlu olması, yapı kullanma izin belgesinin alınması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 3. Kat. 5 bağımsız bölüm nolu daire Mimari projesine göre antre, hol, salon, 4 oda, mutfak, banyo, wc, duş kiler ve 1 balkon düzeninde brüt 170 m2 alanlıdır. En üst katta teras diye nitelendirilmiş 26 m2 alanlı hacim salon ve balkondan girişi bulunmaktadır. Söz konusu alan bina ortak alanından da irtibatlı olduğundan daire alanına dahil edilmemiştir. Konu taşınmaz 4 cephelidir. 

Bina girişi zemin kattan, batı cepheden ve 650. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina dış kapısı camlı demir doğrama. bina içinde zeminler yer karosu kaplama, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Binada asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Gayrimenkul Tepebaşı Mahallesi 650. Sokak Sametoğlu Apartmanı, zemin kat No: 5 Kızıltepe/Mardin posta adresindedir. Açık tarif olarak, bölgenin ana arterlerinden Şanlıurfa Caddesi ile Mardin Caddesinin kesiştiği kavşakta kuzeydoğu yönünde bulunan Hastane Caddesine girilir. Cadde üzerinde 250 m ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan 650. sokağa dönülür. Ana taşınmaz sok üzerinde 50 metre ilerde sol tarafta konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge imara uygun. bitişik nizamda 3 katlı apartman türü vapıların bulunduğu sosyo-ekonomik açıdan orta ve alt gelir gurubu tarafından ikamet amaçlı tercih edilen ticaret seçenekli konut yerleşim alanıdır. Ara sokaklarda boş dükkanlar ve depo amaçlı kullanımlar yoğunluktadır. Taşınmazın konumlu olduğu noktada ise yaya ve araç trafiği ve ticari hareket düşük seviyededir. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. 

Not: 30/11/2017 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.