0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe İpek Mahallesi'nde 152m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 152m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14935
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
152m2
Ada:
590
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
27/10/2010
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7
Bağımsız Bölüm:
19

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İpek Mahallesi, 405.Sokak, Sidar Apartmanı, No: 1, Kat: 7, Daire No: 19 (Adres Daire No: 21), Kızıltepe/MARDİN

Uzman Görüşü

İpekyolu Caddesi ile 405.Sokak kesişiminde konumlu, ulaşım ve günlük alışveriş imkanları çok rahat, nezih bölgede 3 oda 1 salon çift balkonlu 152 m2 son kat köşe daire; söz konusu bölgeye talebin artması, merkezi konumda yer alması, sosyal donatı alanlarına yakın konumda yer alması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkulün 7.normal katında yer almaktadır. Binaya giriş kapısı istikametinden bakıldığında sol ön tarafta 19 no.lu bağımsız bölüm konumludur. Taşınmazın batı ve güney yönlerine cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz; antre + hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 banyo + 1 wclavabo +kiler+ 2 balkon plan tertibinde brüt 152 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Bina girişi 405.sokak üzerinden (güney cephe) arka cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Ana gayrimenkul; bodrum kat + zemin kat + asma kat + 7 normal kat olmak üzere toplam 10 katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta; Tanpon bölge, kazan dairesi, sığınak ve 30 bağımsız bölüm no.lu depo, zemin katta; 22 b.b. no.lu mesken, 2324 b.b. no.lu dükkan, 25-26-27-28-29 b.b. no.lu asma katlı dükkanlar ve bina girişi, her normal katta 3 adet mesken olmak üzere toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada merdiven, hol zemini mermer kaplama olup duvarları alçı sıva üzeri plastik boyadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; İpek yolu caddesi istikametinde doğu yönüne doğru ilerlerken bu yol ile kesişen Ali Ertaş caddesini geçtikten sonra yaklaşık 150 mt. ilerledikten sonra yolun sağında bulanan 590 ada 33 no.lu parselde konumlu apartmana ulaşılır. 

Not: 27/10/2010 tarihli ve 379 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.