0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Mardin Kızıltepe Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 170 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15283
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
841
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
15
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Ruhsat Tarihi:
17/06/2005
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7
Bağımsız Bölüm:
19

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, Hastane Caddesi, Rengin Apt. No:69/19 KIZILTEPE / MARDİN

Uzman Görüşü

Resmi kurumlara yakın konumlu, Brüt 170.00 m2 son kat köşe daireulaşımı kolay bir bölgede yer alıyor olması, belediye altyapı hizmetlerinden yararlanıyor olması, resmi kurumlara yakın konumlu olması ve güney cepheli olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın 7.normal katında, bina girişine göre sol ön cephede konumlu 19 numaralı meskendir. Güneybatı yönden tek cepheye sahiptir. Onaylı mimari projesine göre 170 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, 3 oda, salon, antre, mutfak. banyo, lavabo +WC 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu ana gayrimenkul: 650.09 m2 yüz ölçümlü. 841 ada 3 parsel üzerine. betonarme karkas yapı tarzında, tek blok olarak inşa edilmiştir. Bina projesine göre: 1 bodrum, zemin, asma kat,7 normal kat olmak üzere toplam 10 kat olarak projelendirilmiş. 

Ana taşınmaza ait projede: 1.bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve dükkana bağlı bodrum kat, zemin katta bina girişi ve 1 adet dükkan, asma katta dükkanın üst katı. 1.3.5.7. normal katların her birinde 4 er. 2,4.6. normal katların her birinde 2'şer adet mesken olmak üzere toplam 23 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, güney batı cepheden ve Hastane Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina dış kapısı camlı demirdir. 

Ulaşım: Mülk: Mardin ili, Kızıltepe ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Hastane Caddesi, Rengin Apartman No:69/19 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarif olarak. bölgenin ana arterlerinden Hastane Caddesi ile Mardin Caddesinin kesiştiği kavşaktan Hastane Caddesi yönünde yaklaşık 900 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan ana taşınmazın konumlu olduğu 841 ada 3 nolu parsele ulaşılır. Bölgede mevcut yapıların zemin katları dükkan, üst katları ise mesken olarak kullanılmaktadır. Bölgede daha ziyade orta ve üst gelirli grubuna hitap eden konut alanları bulunmaktadır. Bölge yapılaşması devam etmektedir. Bölge alt yapı hizmetleri tamamlanmış ve gelişmeye kısmen açık olan bir bölgedir. Konu taşınmaz toplu taşıma güzergahında bulunmakta olup ulaşımı kolaydır. 

Not: 17/06/2005 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.