Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Mardin Artuklu Yalım Mahallesindea 4040 m2 İmarlı Arsa

Bankadan 4040m2

Özellikler

Tapu no 11245
Ada 1259
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 2.90

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YALIM MAHALLESİ HALLE DERESİ MEVKİİ, 1259 ADA 5 PARSEL ARTUKLU/MARDİN

Mardin Artuklu Yalım Mahallesindea 4040 m2 İmarlı Arsa

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz en yakın ulaşım yoluna yaklaşık 250 m, ana arter olan Vali Ozan Bulvarına yaklaşık 1,3 km, Artuklu merkeze 1,5 km mesafededir.

Özellikler: Taşınmaz Mardin İli, Artuklu İlçesi, Halle Deresi Mevkiinde yer alan 1259 Ada 5 parsel nolu arsadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma yoktur. Parsel eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Parsel kuzey cephedeki yola ~58 m cepheli olup derinliği ~63 m dir. Parsel geometrik olarak yamuğa benzer formda olup ortalama cephesi ~66 m dir. Parselin imar planında 3 cephesi yol ile, bir cephesi komşu parsel ile sınırlıdır. Mevcut durumda imar yolları açılmamıştır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Not: Taşınmaz; kadastral paftasındaki yerine uygundur. Parsel, belediye mücavir alanı içerisinde olup 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında kalmaktadır. Parsel E: 2,90 Hmax: 10 kat izinli olup Konut+Ticaret imarlıdır. Taşınmaz köşe parsel konumunda olup imar yolları henüz açılmamıştır. Parselin herhangi bir terki ya da kısıtlaması bulunmamaktadır. Bölgede yapı yoğunluğunun çok düşük olması, benzer tip satılık arsa sayısının fazla olması, imar yollarının açılamamış olması nedeniyle taşınmazın alıcısı azdır.