Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Mardin Artuklu Sebze Halinde 46 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 46m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10668
Ada 724
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 0
Bağımsız Bölüm B 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

YENISEHIR Mah. STAD Cad. SEBZE HALI 12.BLOK Apt. No: 13 / G ARTUKLU / MARDIN

Açıklama

Ulaşım: Yenişehir Mah. Stad Cad. Sebze Hali12.Blok Apt. No: 13 / G Artuklu, Mardin. Gayrimenkule ulaşım için, Mardin Stad Arkasında yer alan sebze hali, ana yola yakın olması sebebi ile ulaşım imkanları müsaittir.

Özellikler: 2 Bağımsız numaralı dükkan bodrum katta yer almakta olup, projesine göre bodrum katta yol seviyesinde tek bölmeli olup, asma katında depo bölümü yer almaktadır. Banka bilgisi dahilinde dükkanın içi görülememiştir. Dükkan projesine göre bodrum kat alanı 23 m2, üst katta yer alan depo alanı 23 m2, toplam 46 m2 alana sahiptir. Gayrimenkulün içi görülememiş olması sebebi ile iç dekorasyon özellikleri tespit edilememiştir.

Gayrimenkulün yer aldığı bina, 7.825 m2 arsa üzerinde A, B, C, D, E blok olarak inşa edilmiştir. Binalar mevcut durumda sebze hali, ofisler, ve lokal olarak kullanılmaktadır. Gayrimenkullerin yer aldığı B Blok, bodrum kat + zemin kat olarak inşa edilmiştir. B Blokta bodrum katta 1 ile 7 arası dükkanlar, zemin katta 8 ile 14 arası dükkanlar yer almaktadır. Mevcut durumda Mardin Sebze hali olarak kullanılmaktadır. Bina dış cephesi sıva üstü plastik boyalı, ortak kullanım alanlarında yerler beton kaplama, kapılar demir doğramadır. 

Not: 12/01/1998 tarihli İskanı bulunmaktadır.