1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Mardin Artuklu Diyarbakırkapı Mahallesinde 280 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 280m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14011
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 280m2
Ada 1107
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 02/01/2013
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MARDİN ARTUKLU, DİYARBAKIRKAPI MAHALLESİ BARIŞ CADDESİ 2. SOKAK BİLBAY APARTMANI B BLOK TERAS KAT 13 NO

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, binanın teras katında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre ön, arka ve sol yan cephede güney,doğu ve batı konumlu, 13 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı mimari projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, banyo, WC-lavabo,teras,antre, hol hacimlerinden oluşmakta olup 120 m2 alanlı ve 160 m2 teras alanlıdır. Konu taşınmazın içine girilememiş projesine uygunluğu ile iç özellikleri hakkında bilgi sahibi olunamamış ve halihazırda konum ver alan tespiti yapılamamıştır.

Ulaşım: Mardin İli, Artuklu İlçesi, Tapuda Diyarbakırkapı Mahallesi, yerinde Yenişehir Mahallesi, Barış Caddesi 2.sokak, 5/1 dış kapı nolu, Bilbay Apt., teras katında yer alan 13 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz konum olarak şehrin ana arterlerinden Kızıltepe caddesi üzerinde ilerlerken bu caddenin sağ kolunda yer alan Barış cad. 2.sokağa girilir ve yaklaşık 140 metre mesafede bu caddenin sol kolunda yer almaktadır.Söz konusu taşınmaz ekonomik olarak şehrin orta ve üst gelirli ailelerin ikamet ettiği bir bölgede konumlanmaktadır. Ulaşımı ise özel ve toplu taşıma araçlarla rahatça yapılabilmektedir. 

Not: Taşınmazın tapuda teras katta mesken niteliğindedir. 02.01.2013 tarihli yapı ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.