COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Yunusemre Muradiye Mahallesinde 2+1 115 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13116
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 55
Parsel 26
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Manisa İli, Yunusemre İlçesi, Muradiye Mah., Manisa cad., No.60, B Blok, 1. kat, Bağımsız Bölüm no:1

Manisa Yunusemre Muradiye Mahallesinde 2+1 115 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: B blok 1. kat 1 bağımsız bölüm no'lu mesken, binaya Manisa Caddesi üzerinden sağlanan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve ön tarafta yer almakta olup tek yöne (kuzeydoğu) cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde ve yerinde brüt ~ 115 m2 kullanım alanlı; antre, salon, mutfak, banyo, depo, 2 oda ve 2 balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Salon balkon yönünde büyütülerek balkon 2 bölümlü hale getirilmiş ayrıca projedeki depo tuvalet alanı olarak düzenlenmiştir. Toplam alanda değişiklik oluşmamıştır. Zeminler; bütün mahallerde seramiktir. Duvarlar; banyo ve tuvalette seramik kaplama, antre, salon, mutfak ve odalarda sıva üzeri boyadır. Islak hacim hariç kartonpiyer uygulanmıştır. Banyo açık duşludur. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik ve iç bölümlere açılan kapılar amerikan, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolap ve kapaklar suntalam ve tezgah mermerdir. Bağımsız bölümde ısınma soba ile sağlanmaktadır.
Ana gayrimenkul 599.67 m2 yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 55 ada 26 parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme 
karkas inşaat tarzında, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Bina; bodrum, zemin, batar, 4 normal ve çatı aralı olmak üzere toplam 8 katlıdır. B blok bina parselin batısında konumludur. Projesine göre B Blokun bodrum katında sığınak, normal katlarda her katta 3 mesken olacak şekilde (son kat dubleks) binada toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. (zemin kattaki dükkan kat irtifakında A bloğa bağlanmıştır.) Bina ana giriş bölümü seramik, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı/Açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma soba ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Eski Manisa Yolundan Muradiye yerleşimine giriş yapıldığında Eski Mezarlıktan 135 m ileride solda değerlemeye konu parselin yer aldığı yapıya ulaşılmaktadır. Taşınmaz cadde üzerinde konumludur. Bölgede imar yapılaşması tamamlanmış olup taşınmazın belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 08.03.2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.