0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Turgutlu Temrek Mahallesi'nde 4.126 m2 Zeytinlik

Bankadan 4126m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10546
Metre Kare:
4126m2
Ada:
114
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Manisa İli, Turgutlu İlçesi,Temrek Mah.,Çiçekli Mevkii

Açıklama

Özellikler: 114 ada 29 parsel numaralı taşınmaz 4,126.35 m2 yüzölçümüne sahip, geometrik olarak düzgün şekilli olmayan tapu kaydında ve mahalinde zeytinlik vasıflı gayrimenkuldür. 

Taşınmaz topografik olarak eğimli bir yapıdadır. Taşınmazın resmi yolu yoktur. Taşınmazın etrafı çevrili olmayıp, doğal sınırlıdır. Gayrimenkul de su mevcut değildir. Parselin ortasından resmi olmayan orman yolu geçmektedir. Parsel üzerinde zeytin ağaçları ile birlikte tabi ağaçlarda mevcuttur.

23.10.2018 tarihinde, Turgutlu Belediyesinden alınan şifahi bilgiye göre değerlemeye konu parseller 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında kalmaktadır. 114 ada 29 parsel ise çevre düzeni planında ve orman haritasında orman alanında yer almakta olup yapı izni yoktur. Taşınmaz tarıma elverişli bölgede yer almaktadır.

Ulaşım:

Değerleme konusu taşınmaz Manisa İli, Turgutlu İlçesi, Temrek Mahallesi sınırları dahilinde yer alan 114 ada 29 parsel numaralı taşınmazlardır. Taşınmaz Turgutlu İlçe merkezine 17 km uzaklıkta yer almakta olup yakın çevresinde mahalle yerleşimleri dışında yapılaşma bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın mesafesinde Temrek, Yakuplar ve Çampınar yerleşimleri mevcuttur. Bölge tarım bölgesi olduğundan altyapı olanakları kısıtlıdır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.