COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Turgutlu İstiklal Mahallesinde 20 m2 Ofis

Şirketten 20m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 11788
Metre Kare 20m2
Ada 580
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Bina Yaşı 44
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm A 217
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Manisa İli, Turgutlu İlçesi, İstiklal Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:115, A Blok, K:3, D:217

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Manisa İli, Turgutlu İlçesi, İstiklal Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:115, A Blok, K:3, D:217 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım; Turgutlu yerleşim merkezinde Atatürk Bulvarı üzerinde kuzey istikametinde ilerlerken sağ kolda 115 dış kapı numaralı binada konumludur. Taşınmaz yerleşim merkezinde olup, kentsel donatılara yürüme mesafesindedir. Taşınmaza kolaylıkla ulaşılır.

Özellikler: “Arsa” vasıflı taşınmaz parseli üzerinde yer alan yapı ve özellikleri şu şekildedir: Ana taşınmaz üzerinde betonarme yapı strüktüründe projelendirilmiş/inşaa edilmiş A ve B Blokları olarak tek kitle halinde bodrum kat+ zemin kat+ 3 normal kat+ çatı(çekme) kat olarak toplam 6 katlı ve toplam 261 adet b.bölümlü yapı mevcuttur. Taşınmaz batı aksında yer alan A Bloktadır. Bina dış cephesi boyalı, girişi ve merdivenleri dökme mozaik kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir kapıdır.

Taşınmaz A Blok 3.katta asansör/merdiven kovası karşısında yer alan 217 no.lu bağımsız bölümdür. Taşınmaz projesine göre tek hacimli, ~6,10m derinliğinde,~3,40 m genişliğinde ve 20 m2 alanlıdır. Taşınmazın ekspertiz işlemi dışarıdan gerçekleştirilmiş olup, iç mekan özellikleri görülememiştir.

Not: 08.08.1975 tarihli kat irtifakına esas onaylı mimari projesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.