Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Şehzadeler Aşağıçobanisa Mahallesi'nde 95 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15307
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
0
Parsel:
2609
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Klima
Bina Yaşı:
42
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
28/02/1979
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aşağıçobanisa Mh. Cumhuriyet Cd. No:14, Kat:.2, Daire:3

Uzman Görüşü

Taşınmazın cadde üzerinde yer alması ve tercih edilen bölgede konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler:3 Nolu bağımsız 2. Normal katta bina girişine karşıdan bakıldığında sol cephede konumlu dairedir. Söz konusu mülk brüt 95,00 m2 kullanım alanına sahip olup 2 oda, salon, mutfak nişi, balkon, banyo ve antre hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul tek kütle halinde inşa edilmiş olup zemin + 2 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katında 2 adet dükkan, 2 normal katında 2'şer adet daire bulunmaktadır. Ana gayrimenkul toplam 6 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Mahallinde 2. Normal katta konumlu 4 numaralı bağımsız bölümün inşa edilmediği tespit edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina genel olarak bakımlı durumda olup acil tadilat ihtiyacının bulunmadığı görülmüştür. Ana gayrimenkul dış cephesi sıva üstü boyalıdır.

Ulaşım: Aşağı çobanisa Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 14 2.kat Daire 3 Şehzadeler / Manisa posta adresinde konumludur. Taşınmaza bölgenin ana arterlerinden olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde konumludur. Belediye parkının doğusunda konumludur. Ana ulaşım arterine yakın olması ve cadde cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmaz ilçe merkezine yaklaşık 17 km mesafede konumudur.

Not: 28.02.1979 tarihli Yapı Ruhsatı , 20.02.2006 Tarihli Kat ilavesi Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın içinin tadilata ihtiyacı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.