COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Manisa Kula 4 Eylül Mahallesinde 660 m2 Fabrika

Bankadan 660m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12688
Metre Kare 660m2
Ada 177
Parsel 266
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 45
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Manisa İli, Kula İlçesi, Bey (4 Eylül) Mah., 274 sok., No:23, Tabakhane Mevkii

Açıklama

Özellikler: Kargir bina inşaatı 660,00 m² yüz ölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine ayrık nizam halinde tek katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın doğu ve batı cephesi imar yoludur. Dış cephe duvarları sıvalı ve boyalıdır. Batı cephesinde yaklaşık 44 m2 eklenti inşa edildiği görülmüştür. Fabrikanın faaliyette olmadığı ve parselin tamamına oturduğu görülmüştür. Taşınmaza ait ruhsat ve iskan 616 m2 yapı alanı için verilmiştir. Dış cephe doğramaları ise yağlı boyalı demir doğramadır. Fabrikanın faaliyette olmadığı ve parselin tamamına oturduğu görülmüştür. Taşınmaza ait ruhsat ve iskan 616 m2 yapı alanı için verilmiştir.
Ulaşım: Manisa ili, Kula ilçesi, 4 Eylül Mahallesi 274 ve 281 sokak cepheli konumlanmış olan 274 sokak girişli `KARGİR TARAK FABRİKA VE ARSASI`dır. Taşınmaza ulaşım için, Kula Hükümet konağı kuzeyinden, Yunus Emre Anadolu Lisesi bitişiğinden, Yaba Ayak caddesi üzerinde 600m ilerlenildikten sonra Belediye Şantiyesinin kuzey batısında, Dericiler Çarşısında köşe parselde konumlanmıştır. Gayrimenkule toplu taşıma araçları ile özel araçla ulaşım imkanı bulunmaktadır. Taşınmaz çevresi dericiler tarafından kullanılmaktadır.Mevcut iş yerlerinin büyük çoğunluğu kapalı olup, ticari faaliyet hemen hiç yok gibidir. Gayrimenkulün yakın çevresinde Belediye şantiyesi ve ilçe mezarlığı röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.
Not: 10/03/1987 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır. Batı cephesinde yaklaşık 44 m2 eklenti inşa edildiği görülmüştür. Taşınmaza ait ruhsat ve iskan 616 m2 yapı alanı için verilmiştir. Taşınmaz bakımsız ve kullanılamaz durumda olup kullanıma açılmadan önce kapsamlı bir tadilat gerekmektedir.