Manisa Köprübaşı İlçesi'nde Tarla

 • 828 m2

Özellikler

  • Tapu no
   1052
  • Pafta
   30L-3A
  • Ada
   264
  • Parsel
   10-12
  • Tapu Bilgisi
   Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Paylaşılır

Harita

Açıklama

Açık Adres : Atatürk Mahallesi Menderes Caddesi 264 ada 10 ve 12 parsel Köprübaşı / Manisa

Ulaşım : Manisa ili, Köprübaşı ilçesi, Atatürk Mahallesi Menderes Caddesi 264 ada 10 parsel adreslidir. Ulaşım; Salihli-Simav Karayolu üzerinden Simav yönünde ilerlerken Köprübaşı Köprüsü geçildikten hemen sonra yaklaşık 120 metre ilerlenir ve sağa Menderes Caddesi'ne dönülür.Menderes Caddesi üzerinde yaklaşık 470 metre ilerledikten sonra sol kolda ara parselde konumlu 264 ada 10 ve 12 no.'lu parsellere ulaşılır. 

Yakın çevresinde nirengi niteliğindeki Hatipoğlu Stadyumu ve Şehit Piyade Uzman Çavuş Hikmet Güler Toplantı ve Konferans Salonu & Çilek Düğün Salonu bulunmakta olup; sağlık ocağı, alışveriş merkezi vb. yerlere yürüme mesafesindedir. Köprübaşı Belediye binasına 450 metre mesafededir.  Toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. Özel araç ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. 

Özellikler : Manisa ili, Köprübaşı İlçesi, Atatürk Mahallesi Yeregiren Mevkisinde, bulunan 493,00 m2  ve 335,00 m2 büyüklüğündeki "ARSA niteliğindeki taşınmazdır. Parsel sınırları doğaldır. Parsel paralel kenar şeklindedir. Parsellerden biri Menderes Caddesine batı yönünde ara yola yaklaşık 20 metre cepheli, diğeri Menderes Caddesine güneybatı yönünde yaklaşık 15 metre cephelidir. Taşınmazların bulunduğu bölgede eski yapılaşmalar ve benzer tipte arsalar mevcuttur. Ana yola, belediye binasına, ilçe merkezine yakın olması bölgesel olarak gelişme hızını olumlu etkilemektedir. Parseller 1/1000 ölçekli Köprübaşı Uygulama imar planı kapsamında ön bahçe mesafesi 5 metre komşu bahçe mesafesi 3 metre çekmeli TAKS=0,25 KAKS=0,75 yapılaşma koşullarıyla ayrık nizam 3 Kat "Konut Alan" lejantlıdır. 

Satışa konu iki parselin imarlı olması,  İzmir otobanı projesi nedeniyle değer artışı beklenen bölgede yer alması ve geniş cepheli olmaları nedeniyle yatırım ve kullanım amaçlı değerlendirilebilir.

Gizle Hepsini Gör