0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Hacıishak Mahallesi'nde Konut İmarlı Arsa

Şirketten 587m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18953
Metre Kare:
587m2
Ada:
962
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.4
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacıishak Mahallesi, Yel değirmeni Mevkii, 962 Ada, 6 Nolu Parsel Akhisar / Manisa

Açıklama

VİLLA YAPIMINA UYGUN YOLA CEPHELİ YATIRIMA UYGUN KONUT İMARLI ARSA

Özellikler: Manisa İli, Akhisar İlçesi, Hacıishak Mahallesi, Yeldeğirmeni Mevkii, 962 ada 6 parselde kayıtlı bulunan, 587,00 m² yüzölçümüne sahip “Arsa” nitelikli taşınmazdır. Parsel geometrik olarak amorf formda olup topografik olarak az eğimli yapıdadır. Akhisar Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz ayrık nizam taks 0,40 , hmaks=3 kat yapılaşma şartlarında konut alanında yer almaktadır. Parsel doğu ve güney yönlerinden yola cepheli olup, köşe konumda yer almaktadır. . Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu mahalle, kırsal yerleşim alanı niteliğindedir. Taşınmazın yakın çevresinde, kargir ve betonarme tarzda inşa edilmiş yapılar ile boş arsalar ve tarımsal amaçlı kullanılan gayrimenkuller mevcuttur.

Not: - 775 SAYILI YASA GEREĞİ 10 YIL MÜDDETLE TAKYİTLİDİR. (Belediyeden alınan bilgiye göre, süresi geçmiş olup, malikin başvurusu ile kaldırılabilecek şerhtir) Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.