0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Manisa Alaşehir Yeşilyurt Mahallesi'nde 3+1 160 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15340
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
350
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
17
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
15/02/2006
Ruhsat Tarihi:
04/05/2004
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilyurt Mahallesi, Kocabatak Sokak, No:3/1, ALAŞEHİR / MANİSA

Uzman Görüşü

Ulaşımının kolay olması, ana yola yakın olması, iskan belgesinin bulunması ve geniş kullanımlı olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz mimari projesinde göre; salon, 3 oda, banyo, antre, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 160 m2 alanlıdır. Taşınmaz banka bilgisi dahilinde dışarıdan değerlenmiş olup projesine uygun kabul edilmiştir. İç mekan özellikleri bölge standartlarında sayılmıştır. Taşınmaz zemin kattan sağlana girişe göre sağ cephede konumludur.

Taşınmazın yer aldığı 350 ada 1 parsel numaralı 355,006 m2 alanlı arsa üzerinde Zemin + 2 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesinde ve yerinde yapılan incelemeye göre binanın zemin katından 6 adet dükkan ve 2 normal katına kadar her katta 2 adet mesken olmak üzere toplamda 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan batı cepheden yapılmaktadır. Kat holü, sahanlıklar ve merdivenler ve duvarlar mermer kaplamadır. Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Manisa ili, Alaşehir ilçesi, Yeşilyurt Mahallesi, Kocabatak Sokak, No: 3/1 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Yeşilyurt Caddesi üzerinde ilerlenirken sağ tarafta bulunan 100.yıl sokağa dönüldüğü köşede konumlu bulunan taşınmaza ulaşılır. Ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir.

Not: 04.05.2004 tarih 1 belge numaralı Yapı ruhsatı Belgesi ve 15.02.2006 tarih 03 belge numaralı Yapı kullanma izin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.