COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Maltepe Bağdat Caddesi'ne Cepheli Sıfır Binada 45 m2 Ofis

Bireysel 45m2

Özellikler

Satıcı Bireysel
Tapu no 16259
Metre Kare 45m2
Ada 16230
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 0
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:1 Kat:2 18 nolu bağımsız bölüm Maltepe/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşım açısından avantajlı lokasyonda yer alması, Marmaray, minibüs ve otobüs gibi toplu taşımalara yakın olması, prestijli bir caddede yer alıyor olması avantajıdır.

Açıklama

Ulaşımı Kolay, Bağdat Caddesine Cepheli Yeni Binada Kullanıma Hazır Ofis 

Özellikler: Taşınmaz, Maltepe ilçesi Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi'nde yer alan binada 2. katta güneybatı cephesindeki 18 numaralı bağımsız bölümdür.  Taşınmaz ofis nitelikli olup,2+1 kullanımlıdır. 3 m2 antre, 23 m2 amerikan mutfak, 7 m2 oda , 3,6 m2 oda, 3,64 m2 banyo mevcut olup, net 45 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazda, ankastre fırın, laminant zemin, kartonpiyer, PVC doğrama ve çiftcam mevcuttur.  Isıtma sistemi merkezi pay ölçerdir. Taşınmaz kullanıma hazırdır.

Ulaşım: Taşınmaz Maltepe ilçesi Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi'nde yer almaktadır, ulaşım olarak avantajlı lokasyonda yer almaktadır. Marmaray ve minibüs, otobüs gibi toplu taşımalara yakındır.Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.