Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Yeşilyurt Mullakasım Mahallesi'nde 7.782 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 7782m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19478
Metre Kare:
7782m2
Ada:
337
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mullakasım Mahallesi 337 ada 3 parsel Yeşilyurt/Malatya

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Malatya ili Yeşilyurt ilçesi Mollakasım mahallesinde yer almakta olup 7.782,71 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmaz "Arsa" vasıflı olup güncel imar planına göre ayrık nizamda 2 kat imarlıdır. Parsel amorf şekildedir. 

Not: Alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz ayrık nizamda 2 kat imarlıdır ancak Malatya Büyükşehir Belediyesi revizyon imar planında parsel ortasından yol geçmektedir ve uygulama devam etmektedir. İmar planı değişikliği sonrasında mevcut yapılaşma özellikleri değişiklik gösterebilir.
Yapılaşma Şartları;
TAKS: 0,30
KAKS (Emsal): 0,60 

Teklif vermeden önce güncel imar planını teyit etmeniz önerilir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.