COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Malatya Yeşilyurt Gözene Mahallesinde Kayısı Bahçeli Ev

Bankadan 3 + 1 9015m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13509
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 9015m2
Ada -
Parsel 1489
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm -

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

1489 PARSEL // Gözene Köyü, Kızılyazı Mevkii, 1489 No'lu Parsel, YEŞİLYURT / MALATYA

Açıklama

Özellikler: 1489 parsel numaralı taşınmaz; Malatya İli, Yeşilyurt İlçesi, Gözene Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 9.015,56 m² yüz ölçümüne ve tapuda "Kayısı Bahçesi ve Kargir Ev" olarak kayıtlı olan gayrimenkuldür.Taşınmaz üzerinde herhangi bir yasal evrağı bulunmayan kadastral paftasına işli, paftasında ve uydu görüntüsünden yapılan tespitlere göre 80 m2 alanlı tek katlı yapı bulunmaktadır.Parsel geometrik olarak düzgün bir şekle sahip olmayıp amorf yapıdadır.  Parsel batı cephede 53 m. kadastral yola cephesi, diğer cephelerde komşu parsellere sınırı bulunmaktadır.  Parsel topografik olarak kısmen eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın toprak yapısı 1. sınıf koyu kahverengi toprak özelliğindedir.  Parselin sulama sistemi bulunmamakta olup doğal yağmur suyu ve sıra ile yapılan akarsu ile sulama yapıldığı öğrenilmiştir. Gayrimenkul üzerinde dışarıdan ve uydu görünümü üzerinden yapılabilen yaklaşık tespitlere göre yaklaşık 50 adet ve yaşları bilinmemekte olan kayısı ağaçları bulunmaktadır. Parsel üzerinde kadastro paftasına işli bina bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.