Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Kuluncak Çayköy Mahallesi'nde 7 Dönüm Tarla

Bankadan 7000m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16860
Metre Kare:
7000m2
Ada:
0
Parsel:
225
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ÇAYKÖY KÖYÜ, KÖYÖNÜ MEVKİİ, 225 PARSEL KULUNCAK / MALATYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın geometrik ve topografik açıdan tarıma elverişli arazi olması, ulaşımının kolay olması ve sulama imkanının bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 225 Parsel nolu taşınmaz, Malatya ili, Kuluncak ilçesi, Çayköy Köyü, Köyönü Mevkii, 225 Parsel sayılı 7.000,00 m² yüzölçümlü "Tarla" vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz geometrik olarak şekilsiz formdadır. Çap belgesi ile yerinde yapılan kontrolde taşınmazın çap belgesi ile uyum sağladığı görülmüştür. Taşınmazın doğal sınırları belirgin değildir. Gayrimenkul üzerinde herhangi bir yapı bulunmaktadır. Taşınmazın Kuluncak Belediyesi`nden yapılan araştırmalarda imar uygulaması dışında kaldığı öğrenilmiştir.  Yakın çevresinde taşınmaza benzer özellikte boş tarlalar, kayısı bahçeleri ve az sayıda müstakil binalar bulunmaktadır.

Su Tohma Çayı'ndan sağlanmakta olup fıskiye sistemi ile sulama yapılabilmektedir. Toprağı tarıma elverişli, sulu veya kuru tarım yapılmaktadır.

Ulaşım: Malatya ili, Kuluncak ilçesi, Çalköy Köyü, Köyönü Mevkii 225 parsel sayılı 7.000,00 m² yüzölçümlü " Tarla" vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz Kuluncak ilçe Merkezine ortalama ~5 km, şehir merkezine yaklaşık 110 km mesafede bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, genel itibari ile bahçe içerisinde tek katlı yapılar, kaysı bahçeleri ve sulu tarım arazileri bulunmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.