0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Kuluncak Çayköy Mahallesi'nde 7 Dönüm Tarla

Bankadan 7000m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16860
Metre Kare:
7000m2
Ada:
0
Parsel:
225
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ÇAYKÖY KÖYÜ, KÖYÖNÜ MEVKİİ, 225 PARSEL KULUNCAK / MALATYA

Uzman Görüşü

Taşınmazın geometrik ve topografik açıdan tarıma elverişli arazi olması, ulaşımının kolay olması ve sulama imkanının bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 225 Parsel nolu taşınmaz, Malatya ili, Kuluncak ilçesi, Çayköy Köyü, Köyönü Mevkii, 225 Parsel sayılı 7.000,00 m² yüzölçümlü "Tarla" vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz geometrik olarak şekilsiz formdadır. Çap belgesi ile yerinde yapılan kontrolde taşınmazın çap belgesi ile uyum sağladığı görülmüştür. Taşınmazın doğal sınırları belirgin değildir. Gayrimenkul üzerinde herhangi bir yapı bulunmaktadır. Taşınmazın Kuluncak Belediyesi`nden yapılan araştırmalarda imar uygulaması dışında kaldığı öğrenilmiştir.  Yakın çevresinde taşınmaza benzer özellikte boş tarlalar, kayısı bahçeleri ve az sayıda müstakil binalar bulunmaktadır.

Ulaşım: Malatya ili, Kuluncak ilçesi, Çalköy Köyü, Köyönü Mevkii 225 parsel sayılı 7.000,00 m² yüzölçümlü " Tarla" vasıflı gayrimenkuldür. Taşınmaz Kuluncak ilçe Merkezine ortalama ~5 km, şehir merkezine yaklaşık 110 km mesafede bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, genel itibari ile bahçe içerisinde tek katlı yapılar, kaysı bahçeleri ve sulu tarım arazileri bulunmaktadır.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.