Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Battalgazi İstiklal Mahallesi'nde 260 m2 Depo

Bankadan 260m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22715
Metre Kare:
260m2
Ada:
113
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
39
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Fiziksel Durum:
İyi

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstiklal Mahallesi, Bilgiç Sokak, Kayacan Apartmanı, No: 7A / Battalgazi / MALATYA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Malatya İli, Battalgazi İlçesi, Dernek Mahallesi imar sınırları içerisinde yer alan tapunun 113 ada, 14 nolu imar parseli üzerine konumlu olan binanın bodrum katında konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı depodur. Ana gayrimenkul betonarme karkas tarzda, bitişik nizamda 455,00 m2 alanlı parsel üzerine inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina bodrum+zemin+4 normal kattan oluşmaktadır. Binada bodrum katta; 1 adet depo, sığınak, kapıcı dairesi, Bilgiç Sokaktan batı cepheden sağlanan bina girişi, zemin katta; 8 adet dükkan ve 1 adet mesken, Evliyaoğlu Sokaktan güney cepheden sağlanan bina girişi, normal katlarda her katta dörder adet mesken olmak üzere toplam 26 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. İki adet bina girişi mevcut olup bodrum kattan ve zemin kattan sağlanmaktadır. Dışı akrilik boya ile kaplıdır. Dış doğramalar pvc doğrama, depo dış doğramaları demir doğramadır. Belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden azami ölçüde istifade etmektedir.

Konu depo vasıflı 1 nolu bağımsız bölüm, bodrum katta yer almakta olup, bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır ve Bilgiç Sokağa cephelidir. Onaylı mimari projesinden yapılan hesaplamaya göre yaklaşık brüt 260 m2 kullanım alanlı olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinememektedir. Dükkan dış doğramaları demir doğramadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.