0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Malatya Battalgazi Başharık Mahallesi'nde 3+1 Kiracılı Daire

Vakıftan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
16828
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
125m2
Ada:
101
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
33
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
12.08.1987
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Başharık Mahallesi, Bıldırcın Sokak, Güray Apartmanı, C Blok No:22/5 Battalgazi / Malatya

Açıklama

Özellikler:  2.kat, 5 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmaz C Blokta yer almaktadır ve kiracısı tarafından kullanılmaktadır. Bağımsız bölümün dış duvarları da dahil olarak ve kat holü ve kattaki ortak alanlardan kullanım alanı dikkate alınmayarak, daire brütü 125 m2 olarak hesaplanmıştır.Daire net alanı ise 110 m2 olarak hesaplanmaktadır. . Bağımsız bölüm, bina girişine göre sağ ön (kuzey-doğu) cephede yer almaktadır. Bağımsız bölüm, kat merdiveni ile çıkıldığında sağ kolda, merdivenin hemen çıkışında yer almaktadır. Taşınmaz içerisinde 1 salon, 3 oda, 1 wc, 2 balkon mevcuttur. Antre, hol ve mutfak bölümlerinde zemin fayans olup duvarları boyalıdır. Salon, günlük odalarda zemin parke duvarlar ise bir kısmı kağıt kaplama olup kalan kısımları sıva üzeri boyalıdır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik kapıdır. İç bölümlere açılan kapıların ahşap doğrama, pencereler pvc olduğu gözlenmiştir. Mutfakta, ahşap dolap ve granit mutfak tezgahı mevcuttur. Banyo ve tuvaletin zeminleri ve duvarları fayans kaplamadır. Isıtılması bireysel sistem doğalgaz kombili olup kombi ve peteklerin mevcut olduğu gözlenmiştir.

Taşınmazın bulunduğu binanın zemin katında 2 adet mesken/dükkan ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere diğer tüm katlarında 2'şer adet mesken bulunmakta olup bina toplam 8 adet meskenden meydana gelmektedir.

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede ulaşım esasen bölgenin ana arterleri olan Gönültaş Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bu ana yollar bölgenin en büyük ve hacimli ana arteri olup, taşınmaza bu ana arter dışında diğer yollar ile de ulaşım rahat olarak sağlanabilmektedir. Gönültaş Caddesi’ne yaklaşık 250 m uzaklıkta konumlu Bıldırcın Sokak üzerinde yer alan değerlemeye konu olan mülkün bulunduğu 22 no’lu Güray Apartmanına ulaşılır Taşınmazın konumlandığı bölge, ayrıca toplu taşıma ile ulaşım açısından da avantajlı olup, taşınmazın yer aldığı caddeden otobüs, metro ve minibüs güzergahları ile ulaşım imkanı mevcuttur.

Not: 12.08.1987 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz halihazırda kiracı tarafından kullanılmaktadır. Taşınmazın 2022 yılı aylık kira getirisi 687 TL'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.