Kütahya Zafer Mahallesi'nde 280 m2 4+1 Daire

Bankadan • 4 + 1 • 280m2

Özellikler

Tapu no 3494
Pafta 16P3
Ada 187
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Açıklama

Açık Adres: Zafertepe Mahallesi, Doğal Sokak, Kent Sitesi, A Blok, No:2, Zemin kat, Daire:1 Kütahya/Merkez.


Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Kütahya şehir merkezi valilik binası önünden Atatürk Bulvarına girilerek Kütahya-Afyon çevre yoluna girilir. Çevre yolu üzerinde Afyon istikametine doğru 7,1 km ilerlenince döner kavşaktan solda yer alan İmam Gazali Caddesine girilip cadde üzerinde 350m devam edildikten sonra sağda yer alan Şeyh Edebali Cad. üzerinden Selçuklu Caddesine geçiş yapılır. Cadde üzerinde 700 m ilerlenince solda yer alan Doğal Sokağa girilerek 100m devam edilince konu taşınmazların yer aldığı Kent Sitesine ulaşım sağlanmış olur.

Özellikler: Mesken; ana gayrimenkulün Doğal sokak üzerinden bakıldığında sağ tarafta yer alan A bloğun zemin katında, bina girişine göre sağda yer alan taşınmazdır. Taşınmaz onaylı mimari projesi ve mevcut durumuna göre 280 m2 kullanım alanlı olup; 4 oda, salon, mutfak, kiler, çamaşır odası, giysi odası, 3 banyo, wc-lvb, antre-hol ve 2 teras şeklinde projelendirilmiştir. Ana gayrimenkul 7,094 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine ayrık nizam yapı düzeninde bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlı, A - B - C Bloklardan oluşan betonarme binalardır. Her blokta 8 adet bağımsız bölüm olmak üzere toplamda 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok giriş kapıları alüminyum doğramadan yapılmış olup, bina giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer kaplı, duvarları boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bloklarda asansör mevcuttur. Site çevresi beton duvar ile çevrili olup, kontrollü güvenlikli giriş kapısı mevcuttur. Site içerisinde oyun alanları ve yeşil alanlar mevcuttur. Site içerisinde açık otopark alanları mevcuttur. sağlanmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde Özel Dostlar İ.Ö.O, beton santrali, İşyeri-depoları ve konu taşınmaza benzer yapılar yer almaktadır.

Daire site içerisinde olması, teknik altyapılarının tamamlanmış olması ve yeni binada olması açısından yatırım ve kullanım amaçlı değerlendirilebilir.


Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Daire'nin bulunduğu sitedeki diğer tapularımızı incelemek için 3495 no.lu ve 3496 no.'lu portföylerimize tıklayarak ulaşabilirsiniz.