COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Teşvikiye Mahallesi'nde 5848 m2 Tarla

Bankadan 5848m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14129
Metre Kare 5848m2
Ada 101
Parsel 137
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kütahya İli Merkez İlçesi Teşvikiye Köyü Köy Civarı 101 Ada 137 Parsel

Açıklama

Özellikler: 101 Ada 137 parsel TARLA vasfındadır. Köy yerleşik alanında yer almakta olup hafif eğimli bir alana sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölge kuru tarımın yapıldığı bir bölgedir.

Ulaşım: Kütahya İli, Merkez İlçesi, Teşvikiye Köyü, Köy Civarı Mevkii 101 ada 137 parsel, tarla vasıflı taşınmazdır. Teşvikiye Köyüne ulaşım için 1. OSB referans alınarak Büyüksaka Mahallesi yoluna girilir, bu yol üzerinde yaklaşık 14 km devam edilerek sırasıyla Büyüksaka, Sakaçiftliği, Muratboğazı ve Belkavak Köyleri geçildikten sonra soldan Teşvikiye Köyü yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 6 km devam edilerek köy merkezine ulaşılır. Taşınmaz köyün 300 ila 1.700 m aralığında kuzey, batı ve güneydoğusunda konumludur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.