Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Merkezde 751m2 Bahçeli Kargir Hisseli Ev

Bankadan 5 751m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
13555
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
751m2
Ada:
139
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
14/751
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kütahya İli, Merkez İlçesi, Soğukçeşme Mahallesi, Canbek Sokak , No: 5, 5/1, 5/2

Uzman Görüşü

Turizm bölgesinde bulunması ve termal tesislere yakın konumda olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

%0,89 kâr oranı avantajı ile 120 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Ana gayrimenkul, 751,00 m2 yüz ölçümüne sahip, 106 ada 187 parsel üzerinde, 3-A yapı sınıfında, bitişik nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında, zemin kat+3 normal kat+çatı katı olmak üzere toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz dışarıdan görülmüş olup, iç kullanım alanları hakkında tespit yapılamamıştır. Taşınmazın kullanım alanı ve kimler tarafından ne şekilde kullanıldığı bilinmemektedir.

Ulaşım:  Taşınmaz; Kütahya İli, Merkez İlçesi, Soğukçeşme Mahallesi, Canbek Sokak , No: 5, 5/1, 5/2 posta adresinde konumlu olup, Soğukçeşme Mahallesi, 139 ada 2 parsel numarasına sahip, tapu bilgilerine göre bahçeli kagir evdir. Taşınmazın Kütahya şehir merkezine yaklaşık 27 km uzaklıkta olup termal turizm bölgesinde bulunmaktadır. Çevresinde zemin katların ve normal katların konut fonksiyonlu olarak kullanıldığı yapılar mevcuttur. Bölge yatırım amaçlı olarak talep görmektedir. 

Not: Taşınmaza ait herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı ve yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. 14/751 HİSSESİ SATILIKTIR. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.