COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Teşvikiye Köyünde 1758 m2 Tarla

Bankadan 1758m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14115
Metre Kare 1758m2
Ada 101
Parsel 180
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kütahya İli, Merkez İlçesi, Teşvikiye Köyü, Dibek Deresi Mevkii Ada 101 Parsel 180

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz 101 ada 180 parsel geometrik olarak yamuk şekle sahip olup 1758,47 m2 alana sahip tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup, genişligi ~ 25 m , derinliği ~ 72 m dir. Taşınmazın 2 cephesi tarla vasıflı komşu parsellere 2 cephesi orman arazisi ile cephelidir. Taşınmaz parselin ana artere uzaklığı 4000 m'dir. Taşınmaz; topografik açıdan eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Bölge; kahverengi toprak yapısına sahip olup, bölge genel olarak yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı olan karasal iklim kuşağındadır. Kütahya İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlügü resmi internet sitesinden edinilen bilgiye göre bölgede genellikle üretim (ton) sıralamasına göre buğday, arpa, seker pancarı, nohut, mısır (dane) ağırlıklı üretim yapılan araziler bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Kütahya-Afyonkarahisar bağlantı yolu üzerinden 1. Organize Sanayi bölgesine geçilerek Döger Yolu üzerinde ~25 km ilerlendikten sonra sola Göçeri-Teşvikiye Köy yoluna sapılır ve yaklaşık 5,5 km sonra Köye ulaşılır. Taşınmaz köyün güneydoğu ve kuzeybatısında olup toprak yoldan ilerlenerek taşınmaza ulaşım sağlanır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.