Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kütahya Merkez Sakatçiftliği Köyünde 2.122 m2 Tarla

Bankadan 2122m2

Özellikler

Tapu no 10700
Ada 101
Parsel 67
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sakaçiftliği Köyü, Haşmetderesi Mevkii, 101 ada, 67­ Parsel Merkez / Kütahya

Kütahya Merkez Sakatçiftliği Köyünde 2.122 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Sakaçiftliği köyünün kuzeybatı ve güneydoğu yönlerinde konumlu taşınmazlar köy yerleşik alanına maksimum 1,0 km­ 1,2 km mesafede yer almakta olup taşınmazlara ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Sakaçiftliği köyü Kütahya İl Merkezinin 20 km güneydoğusunda yer almakta, köye ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikte tarım arazileri, devlet ormanı ve Sakaçiftliği köyü yerleşim alanı bulunmaktadır.

Özellikler: Haşmetderesi Mevkii, 2.122,55 m2 yüzölçümlü, 101 ada, 67 nolu parsel; dörtgen geometrik yapıda, topoğrafik olarak % 0 ­ 2 eğimli bir yapıya sahip olup kumlu­tınlı, orta derin profilli (50­90 cm), kuzeyinde yer alan sulama kanalından sulama imkanı bulunan sulu mutlak tarım arazisi vasfındadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Kuzey cephesi sulama kanalı, diğer cepheleri benzer nitelikteki tarım arazileri ile çevrilidir. En yakın yerleşim birimi olan Sakaçiftliği Köy Yerleşik alanına 150 metre mesafededir. Taşınmazın ekili olmadığı tespit edilmiştir

Taşınmaz Plansız alanlar İmar Yönetmeliği 6. Bölüm hükümlerine tabidirler. Bölgeye ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde parsellerin sınırlarını çevreleyen herhangi bir nesneye (tel çit, poligon taşı, direk, duvar, vb.) rastlanmamıştır. Taşınmazın belirtilen toprak özellikleri ile yörenin ve çiftçilerin tarım geleneği ve bilgi seviyesi, sosyo­ekonomik koşullar ve iklim özellikleri dikkate alınarak en uygun üretim sisteminin Kuru Taban Arazilerde buğday ­macar fiği ( kuru ot) ikili münavebe sistemi olduğu, Sulu Taban Arazilerde buğday ­ macar fiği ( kuru ot) – haşhaş üçlü münavebe sistemi olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.