COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Sakatçiftliği Köyünde 11.076 m2 Tarla

Bankadan 11076m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10694
Metre Kare 11076m2
Ada 101
Parsel 133
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sakaçiftliği Köyü, Haşmetderesi Mevkii, 101 ada, 133­ Parsel Merkez / Kütahya

Açıklama

Ulaşım: Sakaçiftliği köyünün kuzeybatı ve güneydoğu yönlerinde konumlu taşınmazlar köy yerleşik alanına maksimum 1,0 km­ 1,2 km mesafede yer almakta olup taşınmazlara ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Sakaçiftliği köyü Kütahya İl Merkezinin 20 km güneydoğusunda yer almakta, köye ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikte tarım arazileri, devlet ormanı ve Sakaçiftliği köyü yerleşim alanı bulunmaktadır.

Özellikler:  Haşmetderesi Mevkii, 11.076,39 m2 yüzölçümlü, 101 ada, 133 nolu parsel; şekilsiz çokgen geometrik yapıda, topoğrafik olarak % 0 ­ 2 eğimli bir yapıya sahip olup kumlu­tınlı, orta derin profilli (50­90 cm), sulama imkanı bulunmayan kuru mutlak tarım arazisi vasfındadır. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Etrafı benzer nitelikteki tarım arazileri ve devlet ormanı ile çevrilidir. En yakın yerleşim birimi olan Sakaçiftliği Köy Yerleşik alanına 150 metre mesafededir. Taşınmazın buğday ekili olduğu tespit edilmiştir

Taşınmaz Plansız alanlar İmar Yönetmeliği 6. Bölüm hükümlerine tabidirler. Bölgeye ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde parsellerin sınırlarını çevreleyen herhangi bir nesneye (tel çit, poligon taşı, direk, duvar, vb.) rastlanmamıştır. Taşınmazın belirtilen toprak özellikleri ile yörenin ve çiftçilerin tarım geleneği ve bilgi seviyesi, sosyo­ekonomik koşullar ve iklim özellikleri dikkate alınarak en uygun üretim sisteminin Kuru Taban Arazilerde buğday ­macar fiği ( kuru ot) ikili münavebe sistemi olduğu, Sulu Taban Arazilerde buğday ­ macar fiği ( kuru ot) – haşhaş üçlü münavebe sistemi olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.