1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Meydan Mahallesi'nde 111 m2 İş Yeri

Bankadan 111m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17532
Metre Kare 111m2
Ada 125
Parsel 89
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 12.11.2014
Ruhsat Tarihi 17.09.2013
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meydan Mahallesi Mithat Paşa Caddesi Artuç Apartmanı No:56/4 Merkez/Kütahya

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, toplu taşımayla ulaşımın rahatça sağlanabilmesi, il merkezinde konumlanması, hastane, belediye, okul, noterliğe yürüme mesafesinde olması avantajlardır.

Açıklama

Özellikler: 4 nolu iş yeri; projesine göre 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta, 1. normal katta, Mithat Paşa Caddesi ve arka bahçe cepheli konumludur. Mimari projesine göre brüt 111 m2 alanlı olup 2 oda, salon, kiler (oda), mutfak, hol, banyo, wc hacimlerinden oluşmaktadır. Onaylı mimari projesinden farklı olarak "Projesinde mutfak ve salon olarak belirtilen hacimleri bölen duvarların kaldırılarak her iki hacmin birleştirildiği ve mahallinde mutfak nişinin inşa edilmediği "Projesinde banyo olarak belirtilen hacmin mutfak olarak inşa edildiği Salon hacminden yaklaşık 6 m2 alanın kiler hacmine dahil edildiği ve söz konusu kiler hacmi ile hol hacmini bölen duvarın kaldırılarak, cam bölme ile bölündüğü tespit edilmiştir. Söz konusu değişiklikler her hangi bir alan değişikliğine sebep olmamakla birlikte basit tadilat işlemleri ile onaylı mimari projesine uygun hale getirilebilecek vaziyettedir. Taşınmazın  tapu vasfı İŞYERİ'dir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 10.12.2013 tarihli kat mülkiyetine esas projesine göre; tek blok olarak, 2. bodrum kat, 1. bodrum, zemin, 5 normal kattan oluşmakta olup, Bağımsız bölümün yer aldığı ana taşınmazın dış cephesi ısı yalıtımlı, sıva üzeri boyalı olup, genel işçilik ve malzeme kalitesinin iyi seviyededir. Projesine göre ana taşınmazın; 2. bodrum katında: sığınak ve 13 ve 14 nolu iş yerlerine ait depo eki, 1. bodrum katında, bina girişi, 2 adet mesken ve 13 ve 14 nolu iş yerlerine ait depo eki, zemin katında: 13 ve 14 nolu iş yerleri ve asma kati, 1. normal katında: 2 adet iş yeri. 2. 3.4. ve 5. normal katlanın her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Mithat Paşa Caddesine göre arka cepheden, kuzeydoğu yönden ve 1. normal kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kütahya ili, Merkez ilçesi sınırları içerisinde Meydan Mahallesi, Mithapaşa Caddesi, Artug Apartmanı, No: 56/4 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, Atatürk Bulvarı ve Mithat Paşa Caddesi kesişiminden harekete Mithat Paşa Caddesi üzerinden kuzeybatı istikametinde ilerlerken yaklaşık 330 m sonra sağ kolda yer alan binaya ulaşılır. Bağımsız bölümün yer aldığı bina girişi; Mithat Paşa Caddesine göre arka cepheden, kuzeydoğu yönden ve 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Bölgede geneli ile cadde cepheli taşınmazların zemin katlarında is yeri, normal katlarında konut ve kısmen ofis fonksiyonu hakimdir. Bitişik nizam, betonarme, 4 ila 6 katli yapılanın yoğun olduğu bölgede orta ve üst gelir grubunun ikamet ettiği konutlar vardır. Toplu taşıma araçlarının yakın konumda olan bölgede konumu itibari ile sosyal imkânlarını kendi içerisinde karşılamaktadır.

Not: Bina için verilmiş olan 17.09.2013 tarihli 2013-601 nolu yapı ruhsatı ve 12.11.2014 tarih ve 2014/897 sayılı iskan belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.