1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kütahya Merkez Hamidiye Mahallesi'nde 3+1 103 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 103m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16104
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 103m2
Ada 773
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 16.08.1995
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hamidiye Mahallesi Develi Sokak Giriş No: 34 Kat No: 2 Daire No: 2 43030 Merkez/Kütahya

Uzman Görüşü

Bölgede ulaşım ve altyapı sorunu olmaması, ara kat daire olması ve şehir merkezine yakınlığı taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Mesken nitelikli 2 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın ikinci katında kattaki tek taşınmaz olarak konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre, 3 oda, salon, antre/hol, mutfak, banyo, lvb/wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 103 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın posta adresi hamidiye mahallesi, develi sokak, no: 34/2 merkez/kütahya dır. Ana gayrimenkul 178,30 m2 yüz ölçümüne sahip, 773 ada 30 parsel üzerinde, 3/a yapı sınıfında, bitişik nizamda ve betonarme karkas sistemde, zemin + 2 normal kat katlı olarak projelendirilmiş ve ruhsatlandırılmıştır. Binanın onaylı mimari projesine göre, zemin katında bina girişi ile depo, garaj ve kömürlük, 1 ve 2. Normal katlarında 1 er adet mesken binada toplam 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre binaya giriş zemin kattan doğu cephe sol akstan sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Hamidiye Mahallesi Develi Sokak Giriş No: 34 Kat No: 2 Daire No: 2 43030 Merkez/Kütahya adresinde konumludur. Şehir merkezinin dışında kalmaktadır. 

Not: 16.08.1995 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.