COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kütahya Merkez Bahçelievler Mahallesinde 45 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11709
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 45m2
Ada 278
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A2 blok 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mah. Berceste Sok. Göker Doğa Evleri No:6/1 D:10 Merkez/Kütahya

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 10 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre A2 Bloğun ikinci normal katında, blok girişine göre sol arka cephede konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre; 2 oda, mutfak, hol, banyo+wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 45,00 m2 alanlıdır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri testip edilememiştir.
Ana gayrimenkul 5990,00 m2 yüz ölçümüne sahip. 278 ada 5 parsel üzerinde 9 bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu A2 Blok, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında ve betonarme karkas sistemde, bodrum + zemin + 3 normal kat olmak inşa edilmiş yaklaşık 6 yaşındaki binadır. Bloğun onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemesine göre: bodrum katında unutun depo. zemin katında: blok girişi. 4 adet mesken, 1. 2. ve 3. normal katlarında 4'er adet mesken olmak üzere toplamda blokta 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine ve mahallinde yapılan incelemeye göre bloğa giriş zemin kattan güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bloğun dış cephesi ısı yalıtımı, dış cephe boyalıdır. Bloğun giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadır. Taşınmazın bulunduğu blokta mimari projesine göre asansör bulunmakta olup yangın merdiveni bulunmamaktadır. Bloğun ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğal gaz kombi ile sağIanmaktadır. 
Ulaşım: Ş
ehir merkezinin ana ulaşım arterlerinden biri olan Adnan Menderes Bulvarı üzerinden ulaşılmaktadır. Taşınmaz şehir merkezinin kuzeybatı kısmında şehir merkezine yaklaşık 3.8 lan mesafede konumludur. Bölgeye ulaşım özel araçlar ve yakın çevresinde durağı bulunan şehir içi toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde inşası tamamlanmak üzere olan Yeni Emniyet müdürlüğü Binası, Musa Kazım Cami imanı arsalar, Park ve marketler bulunmaktadır. Taşınmaz genel olarak 4-5 katlı site tarzı yapılardan oluşan bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı Bahçelievler Mahallesi Kütahya İlinin eski yerleşim birimlerinden olup günümüzde genel olarak 1-2 katlı müstakil tarzı ve çarpık yapılaşmaya maruz kalmış bir mahalle olup taşınmazın içerisinde yer aldığı bölge mahallenin kuzeyinde Bölcek Mahallesinin ise güneydoğu kısmında kalan evvelce tarımsal arazi olarak kullanılan 2010 yıllarında yapılaşmaya başlamış ve günümüzde iyi ve lüks inşai kalitede sitelerin oluşturdu bir semt haline gelmiş bir bölgedir. Bölgede genel olarak 4-5 katlı site tarzı yapılaşma hakim olup yeni yapıların yapılması ve bölgeye Emniyet binasının yapılıyor olması bölge gelişimine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.