Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kütahya Merkez Bahçelievler 101 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 101m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10494
Ada 279
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm C 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kütahya İli, Merkez İlçesi, Bölcek (Bahçelievler) Mah., Eryiğit sok., No:20, C Blok, Zemin Kat, Bağımsız Bölüm No:1

Kütahya Merkez Bahçelievler 101 m2 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Kütahya İli, Merkez İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, Eryiğit Sokak, Göker Doğa Evleri, Ladin Sitesi, A ve C Bloklar No: 24/1 posta adreslerinde konumlu Bölcek Mahallesi, 279 ada 7 pasel A Blok zemin kat 1 ve C Blok zemin kat 1 bağımsız bölüm numaraları ile tapu bilgilerine kain meskenlerdir. Taşınmaza ulaşım şehir merkezinin ana ulaşım arterlerinden biri olan Adnan Menderes Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Aynı bulvar üzerinde kuzeybatı yönünde yaklaşık 2.1 km ilerledikten sonra Ahmet Derin Caddesi yönünde sağa dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1.6 km ilerledikten sonra Bülent Erkılavuz Caddesi yönünde sola dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 93 metre ilerledikten sonra Eryiğit Sokak yönünde sola dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 43 metre ilerde sol tarafta Göker Doğa Evleri Ladin Sitesi A Blokda konumludur.

Özellikler: C Blok 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bloğun zemin katında konumlanmakta olup blok girişine göre sol cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemeye göre 3 oda, salon, mutfak, banyo + wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 101.00 m2 alanlıdır. Ayrıca 20.00 m2 teras alanına sahiptir.

Ana gayrimenkul, 5652.00 m2 yüz ölçümüne sahip, 279 ada 7 parsel üzerinde, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında 6 bloklu (A, B, C, D, E, F, blok), bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiş 6 yaşındaki binalardır. A blok parselin güneybatısında yer almaktayken C blok parselin kuzeyinde yer almaktadır. Değerleme konusu taşınmazın içerisinde yer aldığı A Bloğun onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemesine göre bodrum katında otopark, zemin katında; bina girişi ile 4 adet mesken, 1., 2. normal katlarında; 4 er adet mesken, 3. normal katında, 4 mesken, 2 dubleks mesken olmak üzere blokta toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. C Bloğun onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemesine göre bodrum katında otopark, zemin katında; bina girişi ile 2 adet mesken, 1., 2. normal katlarında; 2 şer adet mesken, 3. normal katında, 2 mesken, 1 dubleks mesken olmak üzere blokta toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blokların dış cepheleri ısı yalıtımlı dış cephe boyalıdır. A Bloğa giriş zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı yönünden sağlanmakta olup, bloğun giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer, duvarları saten boyalıdır. C Bloğa giriş zemin kat seviyesinden ve güney yönünden sağlanmakta olup, bloğun giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer, duvarları saten boyalıdır. Blokların giriş kapısı camekanlı alüminyum doğrama olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Taşınmazın bulunduğu binada asansör bulunmakta, yangın merdiveni bulunmamaktadır. Blokların ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğalgaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır.

Not: 30/12/2013 tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.