0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Emet'te Yola Cepheli Konut İmarlı 553 m2 Arsa

Şirketten 553m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18902
Metre Kare:
553m2
Ada:
206
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerte Köyü 206 ada 8 parsel

Açıklama

KADASTRO YOLUNA CEPHELİ KÖY MERKEZİNE YÜRÜME MESAFESİNDE UYGUN FİYATLI YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Çerte/Yıldırım Mahallesi 206 ada 8 parsel konumlu taşınmaz 553 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur ve yaklaşık 20 m kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Çerte Mahalle merkezine yaklaşık 500 m ve Çavdarhisar Emet yoluna 760 m mesafede konumlanan taşınmazın ulaşımı oldukça kolaydır.  Yol, su ve elektrik altyapısı bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma görülmektedir. 

Taşınmaz imar durumu 

 TAKS: 0.20 

KAKS: 0.40 

H: 6,50 m 2 kat konut imarlıdır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Krediye uygundur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.