0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Emet'te Yerleşim Merkezine Yakın Konumda Yatırımlık Arsa

Şirketten 499m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18906
Metre Kare:
499m2
Ada:
211
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çerte Köyü 211 ada 5 parsel

Açıklama

YOLA CEPHELİ, KÖY MERKEZİNE YÜRÜME MESAFESİNDE, UYGUN FİYATLI YATIRIMA KONUT İMARLI UYGUN ARSA

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Çerte/Yıldırım Mahallesi 211 ada 5 parsel konumlu taşınmaz 499 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur, doğu yönünden yaklaşık 20 m yola cephesi bulunmaktadır. Çerte Mahalle merkezine yaklaşık 450 m ve Çavdarhisar Emet yoluna 800 m mesafede konumlanan taşınmazın ulaşımı oldukça kolaydır.  Yol, su ve elektrik altyapısı bulunmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma görülmektedir. 

Yapılaşma durumu:

 TAKS: 0.20 

KAKS: 0.40 

H: 6,50 m 2 kat konut imarlıdır.

Not: Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Krediye uygundur. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.