Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Emet'te Konut İmarlı Yatırımlık Arsa

Şirketten 308m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18929
Metre Kare:
308m2
Ada:
130
Parsel:
92
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.2
Emsal:
0.40

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kütahya Emet Bahatlar Köyü 130 ada 92 parsel

Açıklama

KÖY MERKEZİNE YAKIN, GELİŞME BÖLGESİNDE YATIRIMA KONUT İMARLI UYGUN ARSA

Özellikler: Kütahya ili Emet ilçesi Bahatlar Mahallesi 130 ada 92 parsel konumlu taşınmaz 308 m2 yüzölçümlü olup tapu vasfı "Arsa"dır. Taşınmaz geometrik olarak düzgün formludur. Taşınmazın yer aldığı parselin yakın çevresinde yapılaşma olduğu görülmektedir.  İki katlı Konut Alanında kalmaktadır. Elektrik, Su, Yolu bulunmaktadır.

Yapılaşma şartları:

Emsal: 0,40

Taks: 0.20

H=6,50 (2 KAT)

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar durumu hakkında ilgili belediyeden bilgi alınması önerilmektedir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.