Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kütahya Emet Kaynarca Mahallesinde 2+1 76 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Tapu no 10610
Ada 497
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAYNARCA MAHALLESİ, AKPINAR CADDESİ, 1. AKPINAR SOKAK, NO: 4 / 1 EMET / KÜTAHYA

Kütahya Emet Kaynarca Mahallesinde 2+1 76 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; İlçe merkezinin ana ulaşım arterlerinden biri olan Hükümet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Aynı cadde üzerinden kuzeybatı yönünde yaklaşık 140 metre ilerledikten sonra aynı güzergahta yer alan Kaynarca Caddesi üzerinden devam edilir. Aynı cadde üzerinde yaklaşık 270 metre ilerledikten sonra sol kolda yer alan Akpınar caddesi yönünde sola dönülür. Aynı cadde üzerinde yaklaşık 25 metre ilerledikten sonra sol kolda konumlu 1. Akpınar Sokak yönünde sola dönülür. Değerleme konusu taşınmaz aynı sokak üzerinde yaklaşık 15 metre ileride sağda konumludur. Taşınmaz ilçe merkezinde konumlu olup merkeze 450 metre yürüme mesafesindedir. Taşınmazın yakın çevresinde Termal Kaplıca Hamamları, Kaynarca Camii, ticarethaneler, okul ve marketler bulunmaktadır.
Özellikler: Taşınmaz 1 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli olup binanın zemin katında tek daire olarak yer almaktadır. Taşınmaz
 2 oda, salon, mutfak, antre/hol, banyo, wc+lv ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 76  m2 alanlıdır. Taşınmaz inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul, 102 m2 yüz ölçümüne sahip, 497 ada 20 parsel üzerinde, 3/A yapı sınıfında, bitişik nizamda 
ve yığma yapı tarzında bodrum+ zemin +2 normal katlı toplamda 4 katlı olarak inşa edilmiş binadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı ve boyalıdır. Binaya giriş zemin kat seviyesinden ve kuzeybatı yönünden sol akstan sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı camekânlı demir doğramadır. Taşınmazın bulunduğu binada asansör ve yangın merdiveni bulunmamaktadır. Binanın ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğal gaz yakıtlı kombi ile sağlanmaktadır.
Not: 19.04.1988 tarihli yapı kullanma izni (iskan) bulunmaktadır.