Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kütahya Emet Akpınar Mahallesinde 92 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 92m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11016
Pafta J22b16a4a
Ada 288
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akpınar Mah. Şehit Osman Ali Sok. A Blok Apt. No: 1 A / 6 Emet / Kütahya

Kütahya Emet Akpınar Mahallesinde 92 m2 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım:  Kütahya İli, Emet İlçesi, Akpınar Mahallesi, Şehit Osman Ali Sokak, Rüyakent Sitesi, A1 Blok, No:1A/6  adreslerinde konumlu Tapu kayıtlarında kain, Akpınar Mahallesi, 288 Ada 6 Parsel, A Blok Zemin Kat, 6 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaza ulaşım; ilçe merkezinin ana ulaşım arterlerinden biri olan Hükümet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Aynı cadde üzerinde güneydoğu yönünde yaklaşık 230 metre ilerledikten sonra sağ kolda yer alan Gülten Dayıoğlu Bulvarına dönülür. Bu bulvar üzerinde 950b metre ilerledikten sonra Ahmet Alp Caddesi yönünde sola dönülür.Taşınmaz aynı cadde üzerinde 200 metre ileride sol kolda Rüyakent Sitesi içerisinde konumludur. Taşınmaz ilçe merkezinin güneydoğu kısmında yer almakta olup merkeze yaklaşık 1,4 km mesafede konumludur. Bölgeye ulaşım özel araçlar ve yakın çevresinde durağı bulunan şehir içi toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde Gazi Emet İlkokulu, Emet Çok Programlı Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Bölge genel olarak orta gelir grubu tarafından yerleşim ve yatırım amaçlı olarak talep görmekte olup gelişimi durağan seviyededir. Bölge genel olarak 4 katlı site tarzı yapılaşmalardan oluşmakta olup bölgenin devamındaki boş parseller imar görmemiş tarımsal alandır.Bölgede ulaşım sorununun olmaması gayrimenkullerin değerine olumlu yönde yansımaktadır.


Özellikler: Konu ' mesken' nitelikli 6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz kat mülkiyetine esas mimari projesine göre A bloğun zemin katında blok girişine göre sağ ön bölümde konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, antre/hol, banyo, duş, wc/lvb ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 92,00 m2 alanlıdır.


Ana gayrimenkul, 4.417,00 m2 yüz ölçümüne sahip, 288 ada 6 parsel üzerinde, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında, inşa edilmiş 2 (A ve C) inşa edilmemiş 2 (B ve E ) olmak üzere kat irtifakı tesciline ve mimari projesine göre 4 bloktan oluşmaktadır. Taşınmazların içerisinde bulunduğu A blok bodrum + zemin + 3 normal katlı olmak üzere toplamda 5 katlı olarak inşa edilmiş yaklaşık 6 yaşındaki binadır. Bloğun onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan incelemesine göre bodrum katında; sığınak ile 2 adet mesken, zemin katında blok girişi ile 4 adet mesken, diğer katlarında 4 er adet mesken olmak üzere blokta toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine ve mahalinde yapılan incelemeye göre bloğa giriş zemin kat seviyesinden ve kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bloğun dış cephesi ısı yalıtım üzeri dış cephe boyalı, giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Onaylı mimari projesine göre blokta asansör bulunmakta olup yangın merdiveni bulunmamaktadır. Bloğun ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğalgaz­-kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Not: 02/10/2013 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi ( İskan) bulunmaktadır.