1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kurtalan'da Merkezi Konumda 1 Dönüm Konut İmarlı Arsa

Bankadan 999m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18602
Metre Kare 999m2
Ada 144
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİDOĞAN MAHALLESİ (TAPUDA: YAYIKDERE KÖYÜ) 144ADA, 3 PARSEL KURTALAN/SİİRT

Açıklama

KURTALAN MERKEZİ KONUMDA 1 DÖNÜM MÜSTAKİL- 2 KATLI VİLLKA YAPIMINA UYGUN KONUT İMARLI ARSA FIRSATI

Özellikler: Taşınmaz arsa vasıflıdır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve yapılaşmaya engel fiziki bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz düz bir zeminde yamuk formdadır. Ara parsel konumunda olan taşınmazın mevcut durumda henüz açılmamış olan 7 metrelik imar yoluna yaklaşık 40 metre cephesi bulunmakta olup diğer üç cephesi komşu parsellerle çevrilidir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. 

1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre ayrık nizam yapı tarzında, konut imarlı, 2 kat yapılaşma koşullarına sahip olduğu şifahen öğrenilmiştir. 

Not: Tapuda Yayıkdere Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmazın herhangi bir terk veya kısıtlamasının öğrenilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.