Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kumluca İncircik Köyü'nde 7 Dönüm Tarla

Şirketten 7094m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21067
Metre Kare:
7094m2
Ada:
103
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İncircik Köyü Mahallesi, 103 ada 28 parsel, Kumluca / ANTALYA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Antalya ili Kumluca İncircik Köyü 103 ada 28 parsel 7.094,70 m2 yüzölçümüne sahip parsel üzerinde, parselin kuzeydoğu kısmında ~80 m2 taban alanlı tek katlı köy evi tarzında yapı mevcuttur; kottan ötürü evin sadece çatısı gözükmektedir. Elektrik ve su kullanımına sahip olan evin, parselin asfalt yol cepheli kısmındaki eğimsiz ya da önceden doldurularak eğimsiz hale getirilmiş kısımda konumludur. Taşınmazın kuzey cephesinde yer alan asfalt ulaşım yoluna yaklaşık 50m cepheye sahiptir. Ayrıca güney cephesinde yer alan henüz tam olarak kullanıma açılmamış ancak paftasında görülen kadastro yoluna yaklaşık 77 m. cepheye sahiptir. Topografik olarak çok eğimli olan taşınmaz geometrik olarak amorf yapıya sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana arterlerinden olan, Kumluca Kemer Yolu üzerinde devam ederken Adrasan Kavşağından kuzey yöne dönülürerek yer yer asfalt, yer yer stabilize ve toprak olan yol üzerinde yaklaşık 9km devam edip taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz dağ yamaçları olan eğimli bölgede konumludur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.