Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kumluca İncircik Köyü'nde 7 Dönüm Tarla

Şirketten 7094m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21067
Metre Kare:
7094m2
Ada:
103
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncircik Köyü Mahallesi, 103 ada 28 parsel, Kumluca / ANTALYA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Antalya ili Kumluca İncircik Köyü 103 ada 28 parsel 7.094,70 m2 yüzölçümüne sahip parsel üzerinde, parselin kuzeydoğu kısmında ~80 m2 taban alanlı tek katlı köy evi tarzında yapı mevcuttur; kottan ötürü evin sadece çatısı gözükmektedir. Elektrik ve su kullanımına sahip olan evin, parselin asfalt yol cepheli kısmındaki eğimsiz ya da önceden doldurularak eğimsiz hale getirilmiş kısımda konumludur. Taşınmazın kuzey cephesinde yer alan asfalt ulaşım yoluna yaklaşık 50m cepheye sahiptir. Ayrıca güney cephesinde yer alan henüz tam olarak kullanıma açılmamış ancak paftasında görülen kadastro yoluna yaklaşık 77 m. cepheye sahiptir. Topografik olarak çok eğimli olan taşınmaz geometrik olarak amorf yapıya sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana arterlerinden olan, Kumluca Kemer Yolu üzerinde devam ederken Adrasan Kavşağından kuzey yöne dönülürerek yer yer asfalt, yer yer stabilize ve toprak olan yol üzerinde yaklaşık 9km devam edip taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz dağ yamaçları olan eğimli bölgede konumludur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.