COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Küçükçekmece Markalı Proje'de Cadde Cepheli 44 m2 Dükkan

Şirketten 44m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14179
Metre Kare 44m2
Ada 0
Parsel 11362
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İnönü, Muammer Aksoy Cd. No:80, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıulaşımın kolay ve çeşitli olması, E-5 ve TEM bağlantıları olması, cadde cepheli olması, Resepsiyon hizmetleriyle bilgilendirme, danışma, uyandırma, seyahat danışmanlığı, her türlü rezervasyon, araç kiralama, araç sigortalama, özel kurye, teslimat ve noter temini konularında hizmetlerinin olması, Kuru temizleme, terzi, lostra ve eczane hizmetlerinin olması, yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler ve etkinliklerin biletleri ile tüm ulaşım yollarının biletlerinin teminin proje tarafından gerçekleştirilmesi,  Araç yıkama, yakıt dolumu, lastik değişimi ve transfer hizmetlerinin yine proje tarafından gerçekleştirilmesi avantajlarındandır. 

Açıklama

Özellikler: İstanbul Küçükçekmece'de bulunan Markalı karma projede ZEMİN katta yer alan DÜKKAN nitelikli taşınmaz brüt 122 m2 kullanım alanlı  2 nolu bağımsız bölümdür. Tek Blokta 133 konut bulunmaktadır, dükkan bloğun altında bulunmaktadır. Resepsiyon hizmetleriyle bilgilendirme, danışma, uyandırma, seyahat danışmanlığı, her türlü rezervasyon, araç kiralama, araç sigortalama, özel kurye, teslimat ve noter temini konularında ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyor. Kuru temizleme, terzi, lostra ve eczane gün boyunca size hizmet veriyor.  yurtiçi ve yurtdışı etkinlikler ve etkinliklerin biletleri ile tüm ulaşım yollarının biletlerinin temini proje tarafından gerçekleştiriliyor. Araç yıkama, yakıt dolumu, lastik değişimi ve transfer hizmetleri yine projenin ayrıcalıklarından bazılarıdır.

Ulaşım: Konumu ve ulaşım ayrıcalığı ile size zaman kazandıracak. İstanbul’un ticaret ve uluslararası ulaşım arterlerinin kesiştiği noktada yer alarak, trafik sorununu farklı alternatifler sayesinde hemen hemen hiç yaşamayacaksınız. Metrobüs ve diğer toplu taşıma araçları kapınızın hemen önünde. Farklı iki arter (E-5 ve TEM) sayesinde trafikte yolunuzu tercih etme ayrıcalığı elinizde. Ataköy devamında deniz ulaşımı size yine farklı bir alternatif. Havalimanına yakın konumu ile avantajlıdır. Taşınmazın satış fiyatına %18 KDV oranı dahil değildir.


Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.