1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Küçükçekmece Halkalı'da Yola Cepheli Konut İmarlı Arsa

Sahibinden 1226m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18485
Metre Kare 1226m2
Ada 861
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 1.5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halkalı Mahallesi 861 Ada 1 Parsel Küçükcekmece/İstanbul

Açıklama

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ HAYAT PARKI YAKININDA YOLA CEPHELİ KONUT İMARLI ARSA 

Özellikler: Gayrimenkul Küçükçekmece ilçesi Halkalı Mahallesi 1.226,93 m2 yüzölçümlü 861 Ada 1 Parsel'dir.  1/1000 Ölçekli Halkalı Revizyon İmar Planı'na göre Kısmen Konut, Kısmen Park Alanı'nda kalmaktadır. Emsal :1,50 'dir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.