COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Yunak Özyayla Mahallesi'nde 123 DönümTarla

Bankadan 123905m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16328
Metre Kare 123905m2
Ada 124
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Özyayla Mah. Kepir Mevkii, 124 Ada 4 Parsel Yunak / Konya

Açıklama

Özellikler: 124 Ada 4 Parselde konumlu olan tarla vasıflı taşınmaz 123.905,69 m2 alanlıdır. Tarlanın güneybatı cephesi kadastral yola cepheli diğer tüm kenarları komşuluğunda yer alan tarlalar ile çevrili vaziyettedir. Tarla amorf formuna sahip, topografik açıdan hafif engebelidir. Tarla kıraç toprak yapisına sahip olup sulama işlemi doğal yollar vasıtasıyla sağlanmaktadır. Hâlihazırda Sürülü ekilmemiş vaziyetedir.

Ulaşım: Özyayla Mah. Kepir Mevkii, 124 Ada 4 Parsel Yunak / Konya adresinde konumludur. Köy merkezine 3,20 km mesafede ve Ankara-Akşehir yoluna 7,40 km mesafede yer almaktadır. Konya ili, Yunak İlçesi, Özyayla Mahallesi, Kepir Mevkide yer alan 124 ada 4 parsel üzerinde kayıtlı tarla vasıflı mülktür. Yunak ilçesi Konya ilinin 150 km kuzeybatısında , taşınmazın yer aldığı Özyayla mahallesi, Yunak Ilçesinin yaklaşık 60 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Taşınmaz ise Özyayla Mahallesinin 3 km güneybatısındadır. Taşınmaza Özyayla Mahalle yerleşkesinin güneyindeki Beşişıklı Caddesinin devamı niteliğinde olan 71647 Sokak batı yönünde yaklaşık 4 km takip edildiğinde kuzey yönündeki kadastral yollar kullanılarak ulaşılmaktadır. Ulaşımı özel araçlar vasıtası ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde, Sinanlı, Çayrbaşı Beşışıklı Altınöz ve Sühikhi mahalleleri ve benzer tarım arazileri bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.