COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Zirve Park Konutları'nda 3+1 183 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 183m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17144
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 183m2
Ada 28909
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 05.05.2016
Ruhsat Tarihi 23.06.2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A4-8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyhekim Mahallesi Gülüçar Sokak. Zirve Park Konutları A4 blok No:4B/8 kAT:1,8 KARATAY / KONYA

Uzman Görüşü

"Sosyal donatılara yakın mesafede, Toplu taşıma güzergahlarına yürüme mesafesinde, yapı kullanma izin belgesinin alınmış olması avantaj, güvenlikli lüks site içerisinde Brüt 183.00 m2 ARA KAT DAİRE" olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: A Blok, 4 Giriş 1. katta , güneybatı ve kuzeybatı cepheli, girişe göre sağ ön tarafta konumlu dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, 4 oda, mutfak, banyo, lavabo+wc, antre, hol ve 1 adet balkon hacminden oluşmakta olup yaklaşık 183 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. 

Site, Konya İli, Selçuklu İlçesi, tapunun Yazır Mahallesi, 28909 ada 4 parselde konumlu, 17.000,00 m2 arsa üzerine kurulu, blok nizamda, 4A yapı sınıfında, betonarme karkas sistemi tek çatı altında 6 adet girişten oluşmaktadır. Onaylı mimari projesinde bulunan vaziyet planında girişler 1, 2, 3, 4, 5 ve 6. Giriş olarak adlandırılmış, 2 bodrum, zemin ve 7 normal kattan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu 4. Giriş onaylı projesine göre 2. bodrum katında, otopark, sığınak, hidrofor odası, enerji odası, jeneratör odası ve ortak kullanım alanları planlı, zemin katında 2 adet dubleks mesken, 3 adet mesken, 1 normal katta 3 adet mesken, diğer normal katların her birinde 2 şer mesken planlı olmak üzere 20 adet bağımsız bölüm, Site genelinde toplamda 112 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Site çevresi beton bahçe duvarı ile çevrelenmiş olup peyzajının düzenli olduğu görülmüştür. Site içerisinde açık ve kapalı otopark alanı, bahçe girişinde güvenlik hizmeti mevcuttur. Binanın tüm cepheleri ısı ve ses yalıtımlı dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişleri 1 adet güneydoğu yönden, 2 adet güneybatı yönden, 3 adet kuzeybatı yönden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu A4 giriş kuzeybatı yöndeki girişlere karşıdan bakıldığında sağdan 1. Sırada kalan giriştir. Değerleme anında bina yapımında kullanılan işçilik ve malzemenin iyi kalite ve görünümde olduğu görülmüştür.

Ulaşım: Konya İli, Selçuklu İlçesi, Beyhekim Mahallesi, Gülaçar Sokak, Zirve Park Konakları, A Blok, 4. Giriş, No:4B/8 açık posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım tarifi olarak, Beyhekim Caddesi ve Büyükşehir Caddesinin kesiştiği kavşaktan kuzeybatı istikamette devam eden Beyhekim Caddesi üzerinde 510 m. ilerlenir ve sağa Gülsarayı Sokak’a dönülür, sokak üzerinde 425 m. ilerlenir, sağa Gülaçar Sokak’a dönülür, sokak üzerinde 580 m. ilerlenir ise yolun sağ tarafında konumlu taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır. Taşınmaza ulaşım Beyhekim Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve kişisel imkanlarla sağlanabilmektedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin merkezine yaklaşık olarak 15 16 km. mesafede yer almaktadır. Yeni İstanbul Caddesinin Batısında, Fırat Caddesinin Güneyinde ve Turgut Özal Caddesinin Batısında bulunan bölgede Azra Tatil Köyü, Hakim Konakları, Selçuklu Toki Konutları gibi yüksek katlı, blok nizamlı toplu yapılaşmış siteler bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma genellikle blok nizamlı, 10 ila 13 katlı, toplu yapılaşan siteler şeklinde yapılaşmaktadır. Genellikle orta ve yüksek gelir grubundan ailelerce tercih edilen bölgede yapılaşmaya uygun imarlı boş parseller bolca mevcuttur. Bölge son yıllarda gelişmeye ve tercih edilmeye başlanmış olup, bölgede bulunan yapılar genellikle 0 ile 10 yaşlar arasında yeni ve yüksek katlı binalardır. Taşınmazın yakın çevresinde? Selçuklu TOKİ İÖO, Beyhekim Devlet Hastanesi ve çocuk parkları bulunmaktadır.

Not: 23.06.2015 tarih ve 835/2014/24 nolu tadilat ruhsatı ve 05.05.2016 tarih ve 8/6 yeni yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.