1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Selçuklu Parsana Mahallesi'nde 118 m2 Dükkan

Bankadan 118m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18265
Metre Kare 118m2
Ada 13607
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9999
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 33
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Parsana Mahallesi Şemsi Efendi Sokak No:2F Selçuklu /Konya (Adres Kodu : 3063727428)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz lvb-wc ve ana hacimden ibaret olup brüt 118 m2 alanlıdır. Dükkana giriş doğu cepheden sağlanmaktadır. Pencerelerden biri kırıktır. Taşınmazın basit tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Isınma sistemi merkezi sistemdir. Tüm cephesi demir profil camekan ile çevrilidir. Genişlik 9.10 metre, derinlik 14.00 metredir. Tapuda Sille Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.