Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Konya Selçuklu Beyhekim'de 149 m2 Dükkan

Bankadan 149m2

Özellikler

Tapu no 6904
Pafta 0
Ada 17853
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

BEYHEKİM MAHALLESİ, ABDULLAH ULUBAY SOKAK, NO: 5C Zemin kat, Bağımsız Bölüm no:12 SELÇUKLU / KONYA

Açıklama

Ulaşım: Yeni İstanbul Caddesi üzerinde kuzey istikamette ilerlerken, sağda Japon Kyoto Parkının karşısından sola İyikan Sokağa dönülür. Sokak üzerinde 315 m sonra sağa Şafak Caddesine dönüldükten 260 m sonra sağa Abdullah Ulubay Sokağa dönüldüğünde yaklaşık 100 m sonra solda yer alan taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: 12 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın A Girişi olarak adlandırılmış girişinde, bina girişine göre sağ tarafta konumlu ve iki yöne (kuzey ve güney) cephelidir. Taşınmazın Abdullah Ulubay Sokak (güney cephe) üzerinden müstakil girişi bulunmakta olup, sokağa yaklaşık 7,5 m cephelidir. Taşınmazın giriş kapısı ve vitrini alüminyumdan mamul camdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre bodrum katta brüt 52 m² kullanım alanlı; depo hacmi ile zemin katta brüt 97 m² kullanım alanlı; dükkan, lavabo ve WC hacimleri olmak üzere toplam brüt 149 m² kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 2.330,00 m² yüzölçümü büyüklüğüne sahip olan 17853 ada, 5 parsel üzerinde 3B yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş, A ve B olmak üzere 2 adet girişten oluşmaktadır. Bina girişleri, zemin katta ve Abdullah Ulubay Sokak`tan binaya bakıldığında arka tarafta (kuzey) yer almaktadır. Bina girişlerinin olduğu cepheden binaya bakıldığında soldaki giriş A ve sağdaki giriş ise B olarak adlandırılmıştır. Bina; bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 katlıdır. Projesine göre binanın bodrum katında; ortak alanlar ve zemin katta yer alan dükkanlara ait depo alanları; zemin katında 6 adet dükkan; 1 ila 3. normal katlarının her birinde ise 6 şar adet daire olmak üzere binada toplam 24 adet (A Girişi: 12 adet ve B Girişi: 12 adet) bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişinde alüminyum doğrama giriş kapısı mevcut, giriş ve koridor zeminleri mermer kaplamadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır.

Not: 18.02.2013 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.