Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Kayapınar Kayacık'ta 27 Dönüm Hisseli Tarla

Bankadan 27535m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18531
Metre Kare:
27535m2
Ada:
108
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Konya Karapınar Kayacık 108 ada 2 parsel

Açıklama

Özellikler: Konya Kayapınar Kayacık Mahallesi'nde yer alan 9.200 m2 yüzölçümlü 533 parsel  ve 19.000 m2 yüzölçümlü 570 parsel bölgede yapılan arazi toplulaştırma çalışmasına alınmış olup, bölgede yer alan başka parsellerle de birleşerek 108 ada 2 parseli meydana getirilmiştir. 

108 ada 2 parsel  138.802m2 yüzölçümüne sahip olup Tarla vasfındadır ve 27535/138802 hissesi satılıktır. Hisseye düşen alan 27.535 m2'dir. Taşınmaz hasat edilmiş vaziyettedir. Aktif tarım yapılmaktadır. Topografik olarak eğimsiz düz, geometrik olarak düzgün dörtgen şekle sahiptir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir özel unsur bulunmamaktadır. Parsel üzerinde bulunan yer altı sulama kuyusundan sulama imkanına sahiptir.  Taşınmaz başka parsel üzerinde yer alan kuyudan sulanmaktadır. Kuşbakışı asfalt yola ve mahalle merkezine 3km mesafededir. 

Not: Bölgede yapılan arazi toplulaştırması çalışmasıyla 533 ve 570 parsel başka parsellerle de birleşerek 108 ada 2 parseli oluşturmuştur. Yeni 108 ada 2 parsel 138.802 m2'dir. Taşınmazlar toplulaştırma sonrası hisseli olmuş olup 27535/138802 hissesi satılıktır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.