COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Sakyatan Mahallesi'nde 21 Dönüm Tarla (1338)

Bankadan 21718m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15668
Metre Kare 21718m2
Ada 6396
Parsel 14
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakyatan mah. Mengene mevkii 6396 Ada 14 Parsel Karatay Konya

Açıklama

Özellikler: Konya İli, Karatay İlçesi, Sakyatan Mahallesi sınırları içerisinde konumlu olan 6396 ada 14 parsel nolu Tarla vasıflı parseldir.6396 ada 14 parsel: 21.718,96 m² yüzölçümüne sahiptir. 6396 ada 14 parselin kuzey, doğu ve batısından geçen kadastral yola cephesi bulunmakta olup, diğer cephesinde komşu parsel mevcuttur. Taşınmaz tarım arazisi niteliğindedir. 6396 ada 14 parsel dikdörtgen şekle sahiptir.

Ulaşım: . Taşınmazın bulunduğu bölge genel itibari ile tarım vasıflı arazilerden oluşmaktadır. Ulaşım hususi araçlar ile sağlanabilmektedir. 1/25.000 ölçekli Konya Doğu Bölgesi Nazım İmar planında Tarım alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.