1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Karatay Hacıveyiszade Mahallesi'nde 182 m2 2 Katlı Fırın ve Deposu

Bankadan 182m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16233
Metre Kare 182m2
Ada 22105
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16.06.2016
Ruhsat Tarihi 18.06.2015
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HACIVEYİSZADE MAHALLESİ, ŞEYHÜLEMA RECEPAĞA CADDESİ, NO: 204/B KARATAY/KONYA

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 7 bb numaralı taşınmaz Mahallen : 182 m2 (68m2 bodrum kat + 114m2 zemin kat) alanlıdır. Taşınmaz bina giriş yönüne göre sol tarafta konumludur. Kuzeybatı kuzeydoğu-güneydoğu cephelidir. Onaylı mimari projesine göre bodrum kat fırın eki depo, zemin kat fırın ve wc/lavabo hacimlerinden oluşmaktadır. Yerinde zemin kat alanı alçıpan duvar ile bölünerek etkin kullanıma yönelik bölümler oluşturulmuştur. Yerinde yapılan değişiklikler taşınmazın alanında herhangi bir büyümeye neden olmamıştır. Taşınmazın vitrini ve giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Wc/lavabo hacminin giriş kapısı paneldir.

Ulaşım: Hacıveyiszade Mahallesi, Şeyhülema Recepağa Caddesi, No: 204/B Karatay/Konya adresindedir. Konu taşınmaza bağımsız bölüm numarasından bağımsız olarak adres numarası verildiği için taşınmaz yerinde ve adres veri tabanına göre B iç kapı numarasını almıştır. Açık tarif olarak; Fetih Caddesi ile Aslanlı Kışla Caddesinin oluşturduğu ışıklı kavşaktan, Fetih Caddesi üzerinden kuzeydoğu yönünde 900 m devam edilerek sağ tarafta yer alan Şeyhülema Recepağa Caddesine ulaşılır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı ana gayrimenkul bu cadde üzerinde 110 m ileride sağ tarafta konumludur. Gayrimenkulün yakın çevresinde Fetih Cami, Muhsin Yazıcıoğlu Parkı, Mevlana Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Gevher Nesibe Hatun İmam Hatip Ortaokulu bulunmaktadır

Not: 18.06.2015 tarihli yapı ruhsatı ve 16.06.2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Depolu Fırın'dır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.