1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Konya Karat Manzarapark Evleri'nde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16749
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 29232
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A2 blok-2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Salahaddini Eyyubi Mah. Şehit Mehmet Düzenli Sk. Manzarapark Evleri, A2 Girişi. No 8B, K:1 Bodrum,D:2, Karatay Konya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1. bodrum katında yer alan 2 bağımsız bölüm ve kapı numaralı, bina girişine göre sağ ön tarafta konumlu kuzey ve doğu cepheli meskendir. Mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, hol, lavabo+wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 125 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. İç dekorasyon özellikleri olarak antre, hol, banyo, mutfak ve lavabo zemini seramik kaplı olup salon ve odalar zemini laminant parke kaplıdır. Salon, odalar, antre, hol ve mutfak duvarları alçı sıva üzeri saten boyalı olup banyo ve wc duvarları tam fayans kaplıdır. Mutfağında mdf mutfak dolapları ve granit tezgah mevcut olup banyosunda duşakabin, ayaklı lavabo ve klozet bulunmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, iç mekanlara açılan kapıları amerikan panel, pencereleri ısıcamlı PVC doğramadır. Tüm tavanları kartonpiyer süslüdür. 

Taşınmazın bulunduğu Mazarapark Evleri Konya, Selçuklu 29232 ada 2 parselde konumlu, 2651 arsa üzeri kurulu ayrık nizamda, 4A yapı sınıfında, betonarme taşıyıcı sistem ile iki girişli tek bloktan oluşmaktadır. Mimari projesinde girişler A1 ve A2 olarak isimlendirilmiştir. Parsel çevresi beton bahçe duvarı ile çevrili vaziyette, bahçe içerisinde açık otopark alanı mevcut olup bahçe zemini kilitli parke taşı kaplıdır. Konu taşınmaz A2 giriş içerisinde yer almakta olup mimari projesine göre A2 giriş 2. bodrum + 1. bodrum + zemin + 2 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre 2. bodrum katı, sığınak, kapalı otopark, enerji odası planlı, 1. bodrum katı 3 adet mesken ve bina girişi planlı, zemin kat ile 2. normal katlar arası her katta 3'er adet mesken bulunmakta olup A2 blokta toplamda 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. A2 girişi 1. bodrum kat seviyesinden ve güney cepheden sağlanmaktadır. Binaya girişler yönünden karşıya doğru bakıldığında sağ tarafta yer alan giriş A2 giriştir. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina giriş holü ve kat holleri zemini mermer plak kaplı olup duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Binanın tüm cephesi ısı ve ses yalıtımlı akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır. 

Ulaşım: Ahmet Yesevi Caddesi ve Kutbicihan Caddesinin kesiştiği kavşaktan batı yönünde Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden yaklaşık 2.55 km ilerlenir ise yolun sol tarafında yaklaşık 130 m içeride konumlu ana gayrimenkule ulaşmış olunur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.